Kolo |
Datum |
Čas |
Domácí |
Hosté |
Skóre |
Střelci + karty |
1. KOLO |
5.1. |
17:30 |
UMĚLCI Z PRAHY |
ALIATEL CONNECTORS |
7:2 |
4:0 |
Starczewski 3,Brož,Švanda,Kolář P.,Zadina - Střízek,Zadina |
5.1. |
TERASY - Volný den |
5.1. |
19:20 |
DANY TEAM |
PUMPA FC |
11:4 |
4:3 |
Brožek 5,Uhlárik 3,Jelínek,Drábek,Kupka - Nález 2,Vudmaska,Paschner |
5.1. |
20:15 |
MARIMEX TEAM |
OTROKÁŘI |
6:15 |
3:8 |
Dvořák 3,Houser 2,Kloubek - Daubner J. 6,Zvolánek 4,Černý 2,Marek,Štangler,Bílý(ŽK-Dvořák(MAR) ) |
5.1. |
21:10 |
FC JELITA |
FC VÝRON |
5:10 |
1:6 |
Pfleger 2,Čechrák,Švec,Kůrka - Šimon L. 2,Hýbl 2,Křeček 2,Podlešák,Lukáš,Mach,Šimon J. |
8.1. |
20:00 |
PRŤKOVÉ |
AC PALMA |
19:2 |
6:0 |
Spálavský 6,Štěpánek 3,Ševčík 3,Šveda 2,Hanák 2,Eliáš 2,Pánek - Brejla,Vašek |
8.1. |
20:55 |
RSC MODŘANY |
FOTR 96 |
10:1 |
2:0 |
Kreuzer 4,Prokop 2,Bretschneider 2,Novák T.,Burian - Přibyl |
2. KOLO |
12.1. |
17:30 |
AC PALMA |
FC JELITA |
8:1 |
4:0 |
Němec 4,Budil 2,Navrátil 2 - Švec |
12.1. |
18:25 |
TERASY |
DANY TEAM |
5:6 |
3:3 |
Herian 2,Hrneček M.,Řeřábek 2 - Jelínek,Uhlárik 3,Drábek,Kupka(ŽK-Matějíček(TER) Uhlárik(DAN) ) |
12.1. |
ALIATEL CONNECTORS - Volný den |
12.1. |
20:15 |
OTROKÁŘI |
UMĚLCI Z PRAHY |
8:6 |
0:0 |
Marek,Daubner J. 3,Bílý 3,Daubner P. - Zadina,Vávra,Švanda,Kolář P.,Muller,Nemešlegy |
12.1. |
21:10 |
FC VÝRON |
MARIMEX TEAM |
12:9 |
5:2 |
Šimon J.,Mach 4,Haffner,Lukáš,Křeček 5 - Dvořák 3,Pekárek,Koubek 5 |
15.1. |
20:00 |
PUMPA FC |
RSC MODŘANY |
3:11 |
1:3 |
Nález M.,Svoboda,Vacek - Kreuzer 2,Burian 2,Znamenáček 2,Lanz 2,Prokop 2,Hrnčíř |
15.1. |
20:55 |
FOTR 96 |
PRŤKOVÉ |
3:15 |
3:8 |
Lexa,Holák 2 - Šveda 3,Ševčík,Hanák 3,Štěpánek 3,Žváček 2,Spálavský,Matoušek 2 |
3. KOLO |
19.1. |
17:30 |
PRŤKOVÉ |
PUMPA FC |
14:4 |
4:3 |
Pánek,Šveda 3,Hanák 2,Štěpánek 6,Spálavský 2 - Nález D.,Matouš 2,Utek |
19.1. |
18:25 |
TERASY |
RSC MODŘANY |
5:3 |
2:3 |
Matějíček,Hrneček M.,Musil 3 - Lanz 2,beze jména v zápise |
19.1. |
DANY TEAM - Volný den |
19.1. |
20:15 |
ALIATEL CONNECTORS |
OTROKÁŘI |
4:8 |
3:4 |
Kroutil,Střízek,Hanzl,Sekyrka - Kosík,Zvolánek 2,Daubner J. 5 |
19.1. |
21:10 |
MARIMEX TEAM |
AC PALMA |
7:4 |
4:1 |
Houser 2,Dvořák 3,Opatrný,Koubek - Navrátil 4 |
22.1. |
20:00 |
UMĚLCI Z PRAHY |
FC VÝRON |
8:9 |
5:4 |
Milo,Švanda 2,Starczewski 4,Kolář Pa. - Mach,Kramer,Lafek 5,Kristen 2 |
22.1. |
20:55 |
FC JELITA |
FOTR 96 |
15:3 |
10:2 |
Pfleger 5,Čechrák 3,Sedláček 6,Švec - Chuman 2,Přibyl |
4. KOLO |
26.1. |
17:30 |
FC VÝRON |
ALIATEL CONNECTORS |
7:11 |
4:6 |
Šimon J.,Mach 5,Haffner - Kroutil,Hanzl 3,Sekyrka 5,Kaidl 2 |
26.1. |
18:25 |
TERASY |
PRŤKOVÉ |
5:5 |
2:3 |
Musil 2,Řeřábek 2,Linhart V. - Pánek,Šveda,Štěpánek,Hanák 2(ŽK-Hrneček M.(TER) ) |
26.1. |
19:20 |
DANY TEAM |
RSC MODŘANY |
6:4 |
3:1 |
Uhlárik,Vlk,Frištenský 2,Kupka 2 - Kreuzer 3,Prokop(ŽK-Frištenský(DAN) ) |
26.1. |
OTROKÁŘI - Volný den |
26.1. |
21:10 |
AC PALMA |
UMĚLCI Z PRAHY |
4:2 |
2:1 |
Němec,Štěpánek,Budil,Hájek - Nemešlegy,Švanda |
29.1. |
20:00 |
PUMPA FC |
FC JELITA |
3:7 |
1:3 |
Nález M.,Nález D.,Vacek - Švec 2,Jícha,Kůrka 4(ŽK-Čechrák,2xJícha(JEL) ) |
29.1. |
20:55 |
FOTR 96 |
MARIMEX TEAM |
16:1 |
6:1 |
Dub,Přibyl 2,Lexa 4,Chuman,Fliegel 4,Doležal,Matucha 2,Včelička - Houser |
5. KOLO |
2.2. |
17:30 |
MARIMEX TEAM |
PUMPA FC |
8:6 |
2:2 |
Dvořák,Houser,Koubek 6 - Nález M.,Vudmaska 3,Roubíček 2 |
2.2. |
18:25 |
FC JELITA |
TERASY |
4:7 |
3:6 |
Švec,Kůrka 2,Jícha - Hrneček M. 2,Musil 3,Řeřábek 2 |
2.2. |
19:20 |
PRŤKOVÉ |
DANY TEAM |
6:9 |
5:4 |
Pánek,Ševčík,Matoušek,Spálavský 2,Žváček - Jelínek,Uhlárik 2,Kupka 3,Hanzalius 2,Drábek(ŽK-Šveda(PRŤ) ) |
2.2. |
20:15 |
OTROKÁŘI |
FC VÝRON |
5:5 |
0:0 |
Zvolánek,Daubner J. 4 - Šimon J. 2,Křeček,Haffner 2(ŽK-Kosík(OTR) Haffner(VÝR) ) |
2.2. |
21:10 |
ALIATEL CONNECTORS |
AC PALMA |
8:0 |
1:0 |
Kroutil,Sekyrka 2,Novák,Střízek 2,Kaidl 2 - |
5.2. |
RSC MODŘANY - Volný den |
5.2. |
20:55 |
UMĚLCI Z PRAHY |
FOTR 96 |
2:4 |
1:1 |
Starczewski 2 - Janecký,Chuman,Fliegel,Včelička |
6. KOLO |
9.2. |
FC VÝRON - Volný den |
9.2. |
18:25 |
TERASY |
MARIMEX TEAM |
12:6 |
5:4 |
Novák 2,Řeřábek 3,Telvák 2,Musil 2,Herian 2,Linhart V. - Janoušek,Dvořák 2,Koubek 3 |
9.2. |
19:20 |
DANY TEAM |
FC JELITA |
5:0 |
5:0 |
KONTUMACE |
9.2. |
20:15 |
AC PALMA |
OTROKÁŘI |
4:4 |
2:0 |
Hájek,Pecka,Mokl,nečitelný - ? - Daubner J.,Kozák,Bílý,Černý |
9.2. |
21:10 |
PUMPA FC |
UMĚLCI Z PRAHY |
6:9 |
1:6 |
Pytka,Vudmaska 2,Puschner 3 - Sýkorovský,Starczewski 2,Kolář Pe. 5,Zadina(ŽK-Zadina(UZP) ) |
12.2. |
20:00 |
RSC MODŘANY |
PRŤKOVÉ |
10:9 |
5:2 |
Dušek,Znamenáček 5,Kreuzer,Smolek 3 - Ševčík,Štěpánek 2,Hanák 2,Spálavský,Žváček 3 |
12.2. |
20:55 |
FOTR 96 |
ALIATEL CONNECTORS |
2:5 |
0:0 |
Dub,Ledvina - Pospíšil 3,Loucký 2(ŽK-Dub(F96) ) |
7. KOLO |
16.2. |
PRŤKOVÉ - Volný den |
16.2. |
18:25 |
UMĚLCI Z PRAHY |
TERASY |
2:5 |
0:2 |
Kolář Pa.,Starczewski - Hrneček M.,Novák,Řeřábek,Musil 2 |
16.2. |
19:20 |
MARIMEX TEAM |
DANY TEAM |
2:16 |
0:8 |
Koubek,Dvořák - Uhlárik 3,Frištenský 2,Caizl 4,Kupka,Albrecht 2,Samec 4(ŽK-Kloubek(MAR) ) |
16.2. |
20:15 |
ALIATEL CONNECTORS |
PUMPA FC |
2:8 |
1:5 |
Kaidl,Sekyrka - Nález M.,Vudmaska 3,Pytka 3,Roubíček(ŽK-Kaidl(ALI) ) |
16.2. |
21:10 |
FC VÝRON |
AC PALMA |
3:4 |
2:2 |
Mach 2,Křeček - Hájek,Pecka 2,Mokl(ŽK-Brejla(PAL) ) |
19.2. |
20:00 |
FC JELITA |
RSC MODŘANY |
8:9 |
2:4 |
Zvěřina,Čechrák,Jícha,Sedláček 5 - Kreuzer 3,Lanz,Znamenáček,Prokop,Novák T. 3(ŽK-Dušek(RSC) ) |
19.2. |
20:55 |
OTROKÁŘI |
FOTR 96 |
9:4 |
3:1 |
Bílý,Daubner J. 6,Štangler 2 - Chuman 3,Špatenka |
8. KOLO |
23.2. |
17:30 |
PRŤKOVÉ |
FC JELITA |
19:8 |
10:2 |
Pánek,Šveda 4,Ševčík 2,Štěpánek 3,Hanák 3,Spálavský 6 - Hýbl,Novosad 2,Kůrka 5 |
23.2. |
18:25 |
TERASY |
ALIATEL CONNECTORS |
3:5 |
2:4 |
Hrneček M. 2,Musil - Sekyrka 2,Pospíšil,Starczewski 2 |
23.2. |
19:20 |
DANY TEAM |
UMĚLCI Z PRAHY |
11:8 |
4:1 |
Brožek 2,Jelínek 2,Frištenský 2,Drábek,Kupka 4 - Brož 2,Nemešlegy,Švanda,Kolář Pa.,Kolář Pe.,Zadina,Vávra(ŽK-Brožek(DAN) ) |
23.2. |
20:15 |
PUMPA FC |
OTROKÁŘI |
5:9 |
1:3 |
Vudmaska,Nález M.,Pytka,Vacek,Roubíček - Hynek,Bílý 4,Cízner,Zvolánek,Daubner J. 2(ŽK-Daubner J.(OTR) ) |
23.2. |
AC PALMA - Volný den |
26.2. |
20:00 |
RSC MODŘANY |
MARIMEX TEAM |
11:2 |
3:1 |
Kreuzer 4,Burian 2,Prokop,Znamenáček 3,Lanz - Dvořák,Houser |
26.2. |
20:55 |
FOTR 96 |
FC VÝRON |
8:20 |
0:0 |
Chuman,Přibyl 4,Kropáček,Klégr 2 - Šimon J. 2,Lukáš 3,Mach 5,Haffner 3,Křeček 7 |
9. KOLO |
1.3. |
17:30 |
FC VÝRON |
PUMPA FC |
8:5 |
5:3 |
Mach,Šimon J.,Podlešák 4,Chramosta 2 - Vudmaska,Pytka,Matouš 2,Horák |
1.3. |
18:25 |
OTROKÁŘI |
TERASY |
4:8 |
1:3 |
Kosík,Hynek,Daubner J.,Štangler - Hrneček M.,Linhart V.,Musil 5,Herian(ŽK-Daubner J.(OTR) Musil(TER) ) |
1.3. |
19:20 |
ALIATEL CONNECTORS |
DANY TEAM |
3:10 |
1:3 |
Střízek,Kaidl 2 - Albrecht,Jelínek,Uhlárik,Frištenský 2,Caizl 2,Kupka 3 |
1.3. |
20:15 |
MARIMEX TEAM |
PRŤKOVÉ |
2:13 |
0:5 |
Houser,Pekárek - Žváček 6,Ševčík,Štěpánek 4,Spálavský 2 |
1.3. |
FC JELITA - Volný den |
4.3. |
20:00 |
UMĚLCI Z PRAHY |
RSC MODŘANY |
10:5 |
4:2 |
Brož,Švanda 2,Starczewski 3,Kolář Pa. 2,Kolář Pe.,Vávra - Dušek,Kreuzer,Prokop 2,Lanz(ŽK-Kolář Pe.(UZP) ) |
4.3. |
20:55 |
AC PALMA |
FOTR 96 |
9:4 |
6:0 |
Mokl 4,Budil,Hájek 2,Brejla 2 - Novák 3,Chuman |
10. KOLO |
8.3. |
17:30 |
FC JELITA |
MARIMEX TEAM |
6:0 |
3:0 |
Zvěřina,Švec,Kůrka 4 - |
8.3. |
18:25 |
TERASY |
FC VÝRON |
8:8 |
2:2 |
Herian 4,Řeřábek,Samec 2,Telvák - Lafek 6,Kurucz 2(ČK-Hrneček M.(TER) ) |
8.3. |
19:20 |
DANY TEAM |
OTROKÁŘI |
9:3 |
7:0 |
Hanzalius 2,Brožek 2,Uhlárik,Frištenský,Vlk,Kupka 2 - Daubner J. 2,Zvolánek(ŽK-Brožek(DAN) Daubner J.(OTR) ) |
8.3. |
20:15 |
PRŤKOVÉ |
UMĚLCI Z PRAHY |
4:4 |
3:0 |
Šveda,Hanák,Matoušek,Spálavský - Švanda,Starczewski 2,Kolář Pe. |
8.3. |
21:10 |
PUMPA FC |
AC PALMA |
3:11 |
0:5 |
Horák,Nález M. 2 - Štěpánek,Brejla,Hájek 2,Budil 4,Pecka 3 |
11.3. |
20:00 |
RSC MODŘANY |
ALIATEL CONNECTORS |
4:4 |
1:0 |
Kreuzer,Prokop 2,Znamenáček - Pospíšil 2,Sekyrka,Mores(ŽK-Pospíšil(ALI) ) |
11.3. |
FOTR 96 - Volný den |
11. KOLO |
15.3. |
17:30 |
ALIATEL CONNECTORS |
PRŤKOVÉ |
10:12 |
4:4 |
Hanzl,Pospíšil 5,Kaidl 3,Sekyrka - Pánek,Šveda 2,Ševčík,Štěpánek 5,Spálavský 3 |
15.3. |
18:25 |
AC PALMA |
TERASY |
3:8 |
1:4 |
Budil,Hájek 2 - Herian 5,Linhart V.,Samek 2(ŽK-Řeřábek(TER) ) |
15.3. |
19:20 |
FC VÝRON |
DANY TEAM |
0:5 |
0:5 |
KONTUMACE |
15.3. |
20:15 |
OTROKÁŘI |
RSC MODŘANY |
4:4 |
1:1 |
Zvolánek,Štangler,Cízner,Bílý - Dušek,Lanz 2,Znamenáček(ŽK-Štangler(OTR) Znamenáček(RSC) ) |
15.3. |
MARIMEX TEAM - Volný den |
18.3. |
20:00 |
UMĚLCI Z PRAHY |
FC JELITA |
13:6 |
3:4 |
Švanda 5,Starczewski 3,Kolář Pa.,Kolář Pe. 3,Zadina - Haleš,Sedláček 4,Jícha |
18.3. |
20:55 |
FOTR 96 |
PUMPA FC |
6:7 |
4:4 |
Dub 2,Chuman 2,Kulíšek,Chuman Marek - Nález M. 2,Puschner 3,Nález D.,Horák(ŽK-Pytka(PUM) ) |
12. KOLO |
22.3. |
PUMPA FC - Volný den |
22.3. |
18:25 |
TERASY |
FOTR 96 |
12:2 |
6:1 |
Novák,Telvák 2,Hrneček M.,Musil 6,Herian,Linhart V. - Chuman,Ledvina |
22.3. |
19:20 |
DANY TEAM |
AC PALMA |
7:6 |
4:2 |
Albrecht 2,Hanzalius,Brožek 2,Drábek,Kupka - Němec,Brejla 2,Mokl 2,Hájek |
22.3. |
20:15 |
PRŤKOVÉ |
OTROKÁŘI |
3:8 |
1:2 |
Matoušek 2,Spálavský - Bílý,Daubner J. 6,Štangler |
22.3. |
21:10 |
MARIMEX TEAM |
UMĚLCI Z PRAHY |
1:11 |
0:6 |
Dvořák - Švanda 6,Starczewski 4,Kolář Pa. |
25.3. |
20:00 |
RSC MODŘANY |
FC VÝRON |
10:5 |
3:2 |
Dušek 2,Burian,Kreuzer,Znamenáček 2,Prokop 4 - Haffner,Sedláček 4 |
25.3. |
20:55 |
FC JELITA |
ALIATEL CONNECTORS |
8:8 |
5:5 |
Zvěřina,Čechrák,Jícha,Malík 3,Švec,Kůrka - Bělíček 2,Pospíšil 4,Střízek 2 |
13. KOLO |
29.3. |
UMĚLCI Z PRAHY - Volný den |
29.3. |
18:25 |
PUMPA FC |
TERASY |
6:14 |
2:6 |
Horák,Nález M.,Nález D.,Pytka 3 - Herian 2,Linhart V.,Musil 8,Hrneček M. 3 |
29.3. |
19:20 |
ALIATEL CONNECTORS |
MARIMEX TEAM |
8:10 |
2:2 |
Kaidl 3,Pospíšil 2,Franěk 2,Siegl - Dvořák 2,Houser 2,Pekárek,Koubek 5 |
29.3. |
20:15 |
OTROKÁŘI |
FC JELITA |
1:8 |
1:4 |
Kozák - Haleš,Kůrka 2,Švec 4,Čechrák(ŽK-Malík(JEL) ) |
29.3. |
21:10 |
FC VÝRON |
PRŤKOVÉ |
6:4 |
2:1 |
Podlešák 2,Vršecký 2,Lukáš,Kadlec - Ševčík,Matoušek 2,Spálavský(ŽK-Kadlec(VÝR) ) |
1.4. |
20:00 |
AC PALMA |
RSC MODŘANY |
|
|
|
1.4. |
20:55 |
FOTR 96 |
DANY TEAM |
|
|
|