KOLO |
Datum |
Čas |
Domácí |
Hosté |
Skóre |
Poločas |
Poznámka |
I. KOLO |
7.1. |
9:00 |
BÍLÁ SMR |
1.HSFM VEJKOVCI 89 "C" |
4:5 |
2:1 |
|
7.1. |
10:00 |
REAL VINOHRADY |
FC FAST FOOT |
4:5 |
1:1 |
K-Slaboch(FFF) |
7.1. |
11:00 |
FC RENESANCE |
FC LUTON |
14:4 |
4:0 |
K-Stuchlík(LUT) |
7.1. |
12:00 |
KOSÉ |
STS CHVOJKOVICE BROD |
- |
- |
STS vyřazeno ze soutěe |
7.1. |
13:00 |
ECAB |
AS DODO |
3:6 |
2:1 |
K-Akhedjak A.(ECAB), K-Chládek(DODO) |
7.1. |
14:00 |
1.HSFM VEJKOVCI 89 "B" |
FC BROUČCI |
22:0 |
10:0 |
K-ůcha(VB) |
7.1. |
15:00 |
TERASY |
TJ SOKOL ZLATNÍKY |
2:5 |
2:3 |
|
II. KOLO |
14.1. |
9:00 |
AS DODO |
KOSÉ |
8:8 |
2:6 |
ČK+K-Shíbal(KOSÉ), K-Giertli P.(KOSÉ) |
14.1. |
10:00 |
FC LUTON |
ECAB |
5:8 |
1:4 |
|
14.1. |
11:00 |
FC BROUČCI |
FC RENESANCE |
3:14 |
2:7 |
|
14.1. |
12:00 |
1.HSFM VEJKOVCI 89 "C" |
STS CHVOJKOVICE BROD |
- |
- |
STS vyřazeno ze soutěe |
14.1. |
13:00 |
BÍLÁ SMR |
REAL VINOHRADY |
8:8 |
2:5 |
|
14.1. |
14:00 |
TJ SOKOL ZLATNÍKY |
1.HSFM VEJKOVCI 89 "B" |
3:4 |
3:3 |
K-Růička,Januka(TJS), K-Novák,Cába(VB) |
14.1. |
15:00 |
FC FAST FOOT |
TERASY |
3:10 |
1:6 |
|
III. KOLO |
20.1. |
9:00 |
TERASY |
BÍLÁ SMR |
5:0 |
5:0 |
KONTUMACE - malý počet hráčů |
20.1. |
10:00 |
FC RENESANCE |
TJ SOKOL ZLATNÍKY |
9:2 |
2:1 |
K-Albrecht,Závranský(REN) |
20.1. |
11:00 |
REAL VINOHRADY |
1.HSFM VEJKOVCI 89 "C" |
3:7 |
1:5 |
K-usta(VC) |
20.1. |
12:00 |
KOSÉ |
FC LUTON |
14:5 |
6:2 |
|
20.1. |
13:00 |
STS CHVOJKOVICE BROD |
AS DODO |
- |
- |
STS vyřazeno ze soutěe |
20.1. |
14:00 |
ECAB |
FC BROUČCI |
4:1 |
1:1 |
K-Chonta(FCB) |
20.1. |
15:00 |
1.HSFM VEJKOVCI 89 "B" |
FC FAST FOOT |
6:4 |
3:2 |
K-Koák(FFF) |
IV. KOLO |
27.1. |
9:00 |
REAL VINOHRADY |
TERASY |
1:12 |
0:3 |
ČK-Matějíček(TER) |
27.1. |
10:00 |
TJ SOKOL ZLATNÍKY |
ECAB |
6:4 |
2:2 |
|
27.1. |
11:00 |
FC LUTON |
STS CHVOJKOVICE BROD |
- |
- |
STS vyřazeno ze soutěe |
27.1. |
12:00 |
1.HSFM VEJKOVCI 89 "C" |
AS DODO |
2:4 |
2:1 |
|
27.1. |
13:00 |
FC FAST FOOT |
FC RENESANCE |
5:10 |
1:5 |
|
27.1. |
14:00 |
FC BROUČCI |
KOSÉ |
0:22 |
0:10 |
|
27.1. |
15:00 |
BÍLÁ SMR |
1.HSFM VEJKOVCI 89 "B" |
4:12 |
3:4 |
K-Riedl(BS), K-ůcha(VB) |
V. KOLO |
28.1. |
9:00 |
FC RENESANCE |
BÍLÁ SMR |
8:8 |
2:2 |
|
28.1. |
10:00 |
AS DODO |
FC LUTON |
2:3 |
1:3 |
|
28.1. |
11:00 |
KOSÉ |
TJ SOKOL ZLATNÍKY |
4:2 |
2:1 |
|
28.1. |
12:00 |
ECAB |
FC FAST FOOT |
1:4 |
0:3 |
K-Král(FFF) |
28.1. |
13:00 |
STS CHVOJKOVICE BROD |
FC BROUČCI |
- |
- |
STS vyřazeno ze soutěe |
28.1. |
14:00 |
1.HSFM VEJKOVCI 89 "B" |
REAL VINOHRADY |
12:5 |
6:2 |
K-Vali(VB) |
28.1. |
15:00 |
TERASY |
1.HSFM VEJKOVCI 89 "C" |
5:7 |
4:3 |
ČK+2xK-Hrneček(TER), K-usta,Honka(VC) |
VI. KOLO |
18.2. |
9:00 |
FC BROUČCI |
AS DODO |
5:8 |
0:5 |
K-Baroň,Dvořák(BRO) |
18.2. |
10:00 |
TJ SOKOL ZLATNÍKY |
STS CHVOJKOVICE BROD |
- |
- |
STS vyřazeno ze soutěe |
18.2. |
11:00 |
FC FAST FOOT |
KOSÉ |
6:9 |
5:5 |
K-Slaboch(FFF), K-Skrčený(KOSÉ) |
18.2. |
12:00 |
BÍLÁ SMR |
ECAB |
11:7 |
8:3 |
|
18.2. |
13:00 |
REAL VINOHRADY |
FC RENESANCE |
6:9 |
4:4 |
|
18.2. |
14:00 |
1.HSFM VEJKOVCI 89 "C" |
FC LUTON |
1:1 |
1:1 |
|
18.2. |
15:00 |
TERASY |
1.HSFM VEJKOVCI 89 "B" |
4:2 |
2:1 |
K-Matějíček(TER) |
VII. KOLO |
24.2. |
9:00 |
FC RENESANCE |
TERASY |
7:7 |
3:3 |
|
24.2. |
10:00 |
ECAB |
REAL VINOHRADY |
1:9 |
1:3 |
|
24.2. |
11:00 |
KOSÉ |
BÍLÁ SMR |
13:5 |
6:1 |
|
24.2. |
12:00 |
STS CHVOJKOVICE BROD |
FC FAST FOOT |
- |
- |
STS vyřazeno ze soutěe |
24.2. |
13:00 |
AS DODO |
TJ SOKOL ZLATNÍKY |
5:3 |
3:1 |
|
24.2. |
14:00 |
FC LUTON |
FC BROUČCI |
9:3 |
5:2 |
|
24.2. |
15:00 |
1.HSFM VEJKOVCI 89 "B" |
1.HSFM VEJKOVCI 89 "C" |
- |
- |
ODLOENO |
VIII. KOLO |
3.3. |
9:00 |
TERASY |
ECAB |
14:0 |
5:0 |
|
3.3. |
10:00 |
TJ SOKOL ZLATNÍKY |
FC LUTON |
5:9 |
2:4 |
|
3.3. |
11:00 |
FC FAST FOOT |
AS DODO |
0:6 |
0:2 |
|
3.3. |
12:00 |
BÍLÁ SMR |
STS CHVOJKOVICE BROD |
- |
- |
STS vyřazeno ze soutěe |
3.3. |
13:00 |
REAL VINOHRADY |
KOSÉ |
3:9 |
1:5 |
K-Skrčený(KOSÉ) |
3.3. |
14:00 |
1.HSFM VEJKOVCI 89 "C" |
FC BROUČCI |
7:5 |
3:1 |
|
3.3. |
15:00 |
1.HSFM VEJKOVCI 89 "B" |
FC RENESANCE |
10:12 |
3:10 |
K-Albrecht,Uhlárik(REN) |
IX. KOLO |
4.3. |
9:00 |
STS CHVOJKOVICE BROD |
REAL VINOHRADY |
- |
- |
STS vyřazeno ze soutěe |
4.3. |
10:00 |
AS DODO |
BÍLÁ SMR |
8:0 |
2:0 |
|
4.3. |
11:00 |
FC LUTON |
FC FAST FOOT |
4:4 |
1:1 |
|
4.3. |
12:00 |
FC BROUČCI |
TJ SOKOL ZLATNÍKY |
2:9 |
2:4 |
|
4.3. |
13:00 |
FC RENESANCE |
1.HSFM VEJKOVCI 89 "C" |
10:2 |
2:1 |
K-Zada(VC) |
4.3. |
14:00 |
ECAB |
1.HSFM VEJKOVCI 89 "B" |
4:6 |
1:1 |
K-Agabekjan K.(ECAB) |
4.3. |
15:00 |
KOSÉ |
TERASY |
5:7 |
3:3 |
K-Vaíček(KOSÉ), K-Hörner,Matějíček(TER) |
Dohrávka VII. Kolo |
9.3. |
|
1.HSFM VEJKOVCI 89 "B" |
1.HSFM VEJKOVCI 89 "C" |
6:2 |
2:1 |
|
X. KOLO |
18.3. |
9:00 |
FC FAST FOOT |
FC BROUČCI |
9:2 |
3:0 |
|
18.3. |
10:00 |
BÍLÁ SMR |
FC LUTON |
5:7 |
5:2 |
|
18.3. |
11:00 |
REAL VINOHRADY |
AS DODO |
2:7 |
0:4 |
K-Molhanec L.(DODO) |
18.3. |
12:00 |
FC RENESANCE |
ECAB |
19:4 |
5:1 |
K-Sidorov(ECAB) |
18.3. |
13:00 |
1.HSFM VEJKOVCI 89 "C" |
TJ SOKOL ZLATNÍKY |
4:1 |
2:0 |
ČK-Januka(TJS) |
18.3. |
14:00 |
1.HSFM VEJKOVCI 89 "B" |
KOSÉ |
8:5 |
2:5 |
K-Skrčený,ifalda(KOSÉ) |
18.3. |
15:00 |
TERASY |
STS CHVOJKOVICE BROD |
- |
- |
STS vyřazeno ze soutěe |
XI. KOLO |
25.3. |
9:00 |
KOSÉ |
FC RENESANCE |
7:10 |
4:5 |
K-Skrčený(KOSÉ) |
25.3. |
10:00 |
FC LUTON |
REAL VINOHRADY |
5:4 |
3:1 |
|
25.3. |
11:00 |
FC BROUČCI |
BÍLÁ SMR |
2:8 |
1:3 |
|
25.3. |
12:00 |
TJ SOKOL ZLATNÍKY |
FC FAST FOOT |
4:4 |
3:2 |
|
25.3. |
13:00 |
ECAB |
1.HSFM VEJKOVCI 89 "C" |
4:4 |
0:2 |
|
25.3. |
14:00 |
STS CHVOJKOVICE BROD |
1.HSFM VEJKOVCI 89 "B" |
- |
- |
STS vyřazeno ze soutěe - vechny výsledky anulovány |
25.3. |
15:00 |
AS DODO |
TERASY |
4:2 |
0:1 |
K-Hrneček M.(TER) |
XII. KOLO |
31.3. |
9:00 |
TERASY |
FC LUTON |
15:2 |
9:0 |
|
31.3. |
10:00 |
REAL VINOHRADY |
FC BROUČCI |
oba 0:5 |
- |
obě mustva prohra 0:5 |
31.3. |
11:00 |
FC RENESANCE |
STS CHVOJKOVICE BROD |
- |
- |
STS vyřazeno ze soutěe |
31.3. |
12:00 |
BÍLÁ SMR |
TJ SOKOL ZLATNÍKY |
8:4 |
5:3 |
|
31.3. |
13:00 |
ECAB |
KOSÉ |
9:4 |
3:2 |
ČK+K-Skrčený(KOSÉ) |
31.3. |
14:00 |
1.HSFM VEJKOVCI 89 "C" |
FC FAST FOOT |
1:8 |
0:5 |
|
31.3. |
15:00 |
1.HSFM VEJKOVCI 89 "B" |
AS DODO |
7:6 |
2:4 |
K-Novák,ůcha(VB), ČK-Molhanec A.(DODO), K-táfek D.(DODO) |
XIII. KOLO |
1.4. |
9:00 |
STS CHVOJKOVICE BROD |
ECAB |
- |
- |
STS vyřazeno ze soutěe |
1.4. |
10:00 |
AS DODO |
FC RENESANCE |
3:10 |
3:2 |
|
1.4. |
11:00 |
TJ SOKOL ZLATNÍKY |
REAL VINOHRADY |
12:4 |
5:1 |
|
1.4. |
12:00 |
FC FAST FOOT |
BÍLÁ SMR |
15:7 |
7:2 |
|
1.4. |
13:00 |
KOSÉ |
1.HSFM VEJKOVCI 89 "C" |
12:5 |
4:2 |
ČK+K-Skrčený(KOSÉ) |
1.4. |
14:00 |
FC LUTON |
1.HSFM VEJKOVCI 89 "B" |
6:11 |
5:5 |
|
1.4. |
15:00 |
FC BROUČCI |
TERASY |
5:11 |
2:6 |
|