Kolo |
Datum |
Čas |
Domácí |
Hosté |
Skóre |
Střelci + karty |
1. KOLO |
19.4. |
16:45 |
FC STAKO |
VAŇOUS |
6:3 |
3:0 |
Caizl Pavel (mladší) 3,Caizl Pavel,Moučka Petr,David Marek - Benedikt Michal 2,Čerych Ondřej |
19.4. |
17:38 |
FC ATLETO PRAHA |
YA BASTA ! |
13:0 |
3:0 |
Winkler Petr,Filo Lukáš,Gregor Aleš,Strouhal Pavel 3,Pohl Jiří,Woller Ervín 3,Janovský Petr 3 - |
19.4. |
18:31 |
BOMBERS TEAM |
FC KOPYTA |
5:0 |
5:0 |
KONTUMACE |
19.4. |
19:24 |
ORGASTICO |
1.FC BUDWEISER |
2:3 |
2:1 |
Vacek Vladimír,Smetana Milan - Herden Tomáš,Herden Jiří 2 |
19.4. |
20:17 |
FC ŠEBÁNEK |
ELO |
3:3 |
1:1 |
Havlín Tomáš,Hádek Vladimír,Havlín Petr - Staněk Ondřej 3 |
19.4. |
21:10 |
UMĚLCI Z PRAHY |
VOLNO |
|
|
ODLOŽENO |
2. KOLO |
26.4. |
16:45 |
VAŇOUS |
VOLNO |
|
|
ODLOŽENO |
26.4. |
17:38 |
ELO |
ORGASTICO |
8:4 |
4:2 |
Vacík Lukáš 2,Benda Marek 3,Staněk Ondřej 3 - Vacek Vladimír 3,Trnka Lukáš(ŽK-(neznámý)(ELO) ) |
26.4. |
18:31 |
1.FC BUDWEISER |
UMĚLCI Z PRAHY |
5:5 |
2:4 |
Herden Jiří,Ivančík Martin 2,Bendík Pavol 2 - Muller Martin 2,Sýkorovský Petr,Roneš Petr,Švanda Pavel(ŽK-Roneš Petr(UMĚ) ) |
26.4. |
19:24 |
YA BASTA ! |
BOMBERS TEAM |
2:9 |
0:3 |
Rendár Bronislav,Petráček Martin - Ilušák Miroslav,Ilušák Petr 4,Dřízal Jan 3,(neznámý) |
26.4. |
20:17 |
FC KOPYTA |
FC ŠEBÁNEK |
2:3 |
1:1 |
Poděbradský Jan,Koukolík Petr - Blažej Petr,Havlín Tomáš,Bednář Petr |
26.4. |
21:10 |
FC STAKO |
FC ATLETO PRAHA |
6:5 |
2:2 |
Kováč Neal,Vlk Karel,Uhlárik Marek,Budina Daniel,Moučka Petr 2 - Winkler Petr,Strouhal Pavel 2,Pohl Jiří,Janovský Petr |
3. KOLO |
3.5. |
16:45 |
VOLNO |
1.FC BUDWEISER |
|
|
ODLOŽENO |
3.5. |
17:38 |
BOMBERS TEAM |
FC STAKO |
1:5 |
1:3 |
Bílek Tomáš - Kováč Neal 3,Moučka Petr,Caizl Pavel |
3.5. |
18:31 |
UMĚLCI Z PRAHY |
ELO |
1:4 |
0:1 |
Švanda Pavel - Vacík Lukáš,Staněk Ondřej 3 |
3.5. |
19:24 |
FC ATLETO PRAHA |
VAŇOUS |
15:1 |
7:0 |
Winkler Petr 2,Filo Lukáš,Gregor Aleš 3,Pohl Jiří 3,Woller Ervín 5,Janovský Petr - Šístek Martin |
3.5. |
20:17 |
FC ŠEBÁNEK |
YA BASTA ! |
7:0 |
4:0 |
Havlín Tomáš 3,Hádek Vladimír,Bednář Petr,Poch Daniel 2 - |
3.5. |
21:10 |
ORGASTICO |
FC KOPYTA |
12:3 |
4:3 |
Vacek Vladimír 4,Trnka Lukáš 3,Smetana Milan 4,Suchomel Jan - Damašek Kamil,Koukolík Petr,Poděbradský Jan |
4. KOLO |
10.5. |
16:45 |
ELO |
VOLNO |
|
|
ODLOŽENO |
10.5. |
17:38 |
YA BASTA ! |
ORGASTICO |
3:5 |
1:1 |
Vaněk Miroslav 3 - Suchomel Jan,Smetana Milan 4 |
10.5. |
18:31 |
FC STAKO |
FC ŠEBÁNEK |
6:4 |
2:3 |
Šveda Mikuláš,Uhlárik Marek 2,Caizl Pavel 2,Caizl Pavel (mladší) - Poch Daniel 3,Marvánek Aleš |
10.5. |
19:24 |
FC KOPYTA |
UMĚLCI Z PRAHY |
5:3 |
0:2 |
Damašek Kamil 2,Poděbradský Jan,Kovář Milan 2 - Muller Martin,Vávra Jaroslav,Šubr Marek |
10.5. |
20:17 |
FC ATLETO PRAHA |
BOMBERS TEAM |
5:2 |
3:1 |
Winkler Petr 2,Strouhal Pavel,Woller Ervín,Janovský Petr - Ilušák Miroslav,Ilušák Petr(ŽK-Pohl Jiří(FC) ) |
10.5. |
21:10 |
VAŇOUS |
1.FC BUDWEISER |
5:4 |
2:3 |
Šístek David,Benedikt Michal,Čerych Ondřej 2,Švec Libor - Herden Tomáš,Miketa Dalibor 2,Bendík Pavol |
5. KOLO |
17.5. |
16:45 |
VOLNO |
FC KOPYTA |
|
|
ODLOŽENO |
17.5. |
17:38 |
1.FC BUDWEISER |
ELO |
5:10 |
4:6 |
Herden Tomáš 2,Herden Jiří,Bendík Pavol 2 - Vacík Lukáš 4,Biskup Vojtěch 2,Benda Marek,Staněk Ondřej 3 |
17.5. |
18:31 |
UMĚLCI Z PRAHY |
YA BASTA ! |
8:1 |
2:1 |
Švanda Pavel 3,Vávra Jaroslav,Muller Martin,Roneš Petr,Kolář Pavel,Sýkorovský Petr - Vaněk Miroslav |
17.5. |
19:24 |
BOMBERS TEAM |
VAŇOUS |
3:0 |
0:0 |
Ilušák Petr,Dřízal Jan,? -(ŽK-Karnet Tomáš(VAŇ) ) |
17.5. |
20:17 |
ORGASTICO |
FC STAKO |
2:7 |
0:1 |
Trnka Lukáš 2 - Šveda Mikuláš,Moučka Petr 3,Caizl Pavel 2,Vlk Karel |
17.5. |
21:10 |
FC ŠEBÁNEK |
FC ATLETO PRAHA |
3:8 |
0:4 |
Havlín Tomáš 2,Hádek Vladimír - Winkler Petr,Gregor Aleš 2,Lang Martin 2,Woller Ervín,Janovský Petr 2 |
6. KOLO |
24.5. |
16:45 |
YA BASTA ! |
VOLNO |
|
|
ODLOŽENO |
24.5. |
17:38 |
FC STAKO |
UMĚLCI Z PRAHY |
7:6 |
2:2 |
Kováč Neal 3,Šveda Mikuláš,Vlk Karel,Caizl Pavel (mladší) 2 - Švanda Pavel 3,Kolář Pavel 2,Muller Martin |
24.5. |
18:31 |
FC KOPYTA |
1.FC BUDWEISER |
6:3 |
4:1 |
Damašek Kamil,Poděbradský Jan 4,Kovář Milan - Ivančík Martin 3 |
24.5. |
19:24 |
BOMBERS TEAM |
FC ŠEBÁNEK |
1:1 |
1:1 |
Štěpnička Michal - Blažek Lukáš |
24.5. |
20:17 |
FC ATLETO PRAHA |
ORGASTICO |
4:6 |
1:3 |
Vinš Jakub 3,Janovský Petr - Černý Leoš 3,Vacek Vladimír 3 |
24.5. |
21:10 |
VAŇOUS |
ELO |
1:7 |
1:2 |
Karnet Tomáš - Vacík Lukáš 2,Staněk Ondřej 3,Lukosz Daniel 2 |
7. KOLO |
31.5. |
16:45 |
VOLNO |
FC STAKO |
|
|
ODLOŽENO |
31.5. |
17:38 |
FC ŠEBÁNEK |
VAŇOUS |
3:3 |
0:2 |
Hádek Vladimír 3 - Karnet Tomáš,Krejsa Radek,Smetanka Aleš |
31.5. |
18:31 |
UMĚLCI Z PRAHY |
FC ATLETO PRAHA |
2:9 |
0:5 |
Vávra Jaroslav,Roneš Petr - Woller Ervín 4,Janovský Petr 5 |
31.5. |
19:24 |
1.FC BUDWEISER |
YA BASTA ! |
8:3 |
2:0 |
Bendík Pavol 6,Miketa Dalibor 2 - Petráček Martin,Vaněk Miroslav,Štrougal Lubomír(ŽK-Štrougal Lubomír(YA) ) |
31.5. |
20:17 |
ELO |
FC KOPYTA |
5:0 |
1:0 |
Vacík Lukáš,Benda Marek 2,Staněk Ondřej,Lukosz Daniel - |
31.5. |
21:10 |
ORGASTICO |
BOMBERS TEAM |
6:1 |
3:0 |
Vacek Vladimír 4,Štěrbák Michal,Smetana Milan - Ilušák Petr(ŽK-Ilušák Petr(BOM) ) |
8. KOLO |
7.6. |
16:45 |
FC ATLETO PRAHA |
VOLNO |
|
|
ODLOŽENO |
7.6. |
17:38 |
FC STAKO |
1.FC BUDWEISER |
10:1 |
4:1 |
Fučík Petr,Uhlárik Marek,Caizl Pavel 2,Moučka Petr 4,Caizl Pavel (mladší) 2 - Bendík Pavol |
7.6. |
18:31 |
VAŇOUS |
FC KOPYTA |
4:1 |
2:0 |
Šístek David,Benedikt Michal,Krejsa Radek,Švec Libor - Damašek Kamil |
7.6. |
19:24 |
FC ŠEBÁNEK |
ORGASTICO |
0:5 |
0:5 |
KONTUMACE |
7.6. |
20:17 |
BOMBERS TEAM |
UMĚLCI Z PRAHY |
7:7 |
2:3 |
Štěpnička Martin 2,Obergruber Daniel 2,Ilušák Petr,Kašpar Petr,Štěpnička Michal - Švanda Pavel 2,Muller Martin 2,Horní Jan 3 |
7.6. |
21:10 |
YA BASTA ! |
ELO |
1:9 |
0:6 |
Rendár Bronislav - Kozler Pavel 4,Staněk Ondřej 5 |
9. KOLO |
14.6. |
16:45 |
VOLNO |
BOMBERS TEAM |
|
|
ODLOŽENO |
14.6. |
17:38 |
FC KOPYTA |
YA BASTA ! |
9:3 |
4:3 |
Damašek Kamil 4,Trpišovský Jindřich 2,Koukolík Petr,Grunt Petr,Šifalda Marek - Němec Michal,Štrougal Lubomír,Petráček Martin |
14.6. |
18:31 |
1.FC BUDWEISER |
FC ATLETO PRAHA |
2:11 |
0:5 |
Bendík Pavol 2 - Filo Lukáš 2,Vinš Jakub 5,Winkler Petr,Woller Ervín 2,Lang Martin |
14.6. |
19:24 |
ELO |
FC STAKO |
4:8 |
1:5 |
Vacík Lukáš,Benda Marek,Staněk Ondřej 2 - Šveda Mikuláš,David Marek 2,Kováč Neal 2,Moučka Petr 2,Uhlárik Marek |
14.6. |
20:17 |
ORGASTICO |
VAŇOUS |
4:4 |
3:1 |
Brixi Martin,Vacek Vladimír,Černý Leoš 2 - Šístek David,Benedikt Michal 2,Krejsa Radek |
14.6. |
21:10 |
UMĚLCI Z PRAHY |
FC ŠEBÁNEK |
4:2 |
0:1 |
Švanda Pavel 2,Vávra Jaroslav,Roneš Petr - Blažek Lukáš,Hádek Vladimír |
10. KOLO |
21.6. |
16:45 |
FC ŠEBÁNEK |
VOLNO |
|
|
ODLOŽENO |
21.6. |
17:38 |
ORGASTICO |
UMĚLCI Z PRAHY |
1:1 |
1:1 |
Vacek Vladimír - Kolář Pavel |
21.6. |
18:31 |
VAŇOUS |
YA BASTA ! |
1:2 |
1:0 |
Šístek David - Moravec Marek,Váňa Pavel |
21.6. |
19:24 |
FC ATLETO PRAHA |
ELO |
7:3 |
3:1 |
Winkler Petr,Vinš Jakub 3,Woller Ervín 2,Janovský Petr - Kunz Jakub,Staněk Ondřej,Kozler Pavel |
21.6. |
20:17 |
FC STAKO |
FC KOPYTA |
14:7 |
5:2 |
David Marek,Šveda Mikuláš,Caizl Pavel (mladší) 3,Moučka Petr 7,Caizl Pavel 2 - Damašek Kamil,Poděbradský Jan 4,Kovář Milan 2 |
21.6. |
21:10 |
BOMBERS TEAM |
1.FC BUDWEISER |
7:3 |
4:1 |
Ilušák Miroslav,Ilušák Petr 3,Obergruber Daniel 3 - Herden Jiří,Bendík Pavol 2 |
11. KOLO |
28.6. |
16:45 |
VOLNO |
ORGASTICO |
|
|
ODLOŽENO |
28.6. |
17:38 |
FC KOPYTA |
FC ATLETO PRAHA |
1:18 |
0:7 |
Poděbradský Jan - Gregor Aleš,Lang Martin 3,Woller Ervín 5,Janovský Petr 9 |
28.6. |
18:31 |
ELO |
BOMBERS TEAM |
3:2 |
1:0 |
Kunz Jakub,Staněk Ondřej 2 - Štěpnička Martin,Štěpnička Michal |
28.6. |
19:24 |
1.FC BUDWEISER |
FC ŠEBÁNEK |
4:8 |
1:3 |
Ivančík Martin,Herden Tomáš 2,Herden Jiří - Bednář Petr,Havlín Tomáš,Hádek Vladimír,Bednář Jan 5 |
28.6. |
20:17 |
UMĚLCI Z PRAHY |
VAŇOUS |
5:1 |
2:1 |
Míka Tomáš,Roneš Petr 2,Vávra Jaroslav,Horní Jan - Šístek David |
28.6. |
21:10 |
YA BASTA ! |
FC STAKO |
5:17 |
0:7 |
Rendár Bronislav,Moravec Marek,Petráček Martin 3 - Šveda Mikuláš 2,David Marek 6,Caizl Pavel (mladší) 5,Caizl Pavel 2,Uhlárik Marek 2 |