Kolo |
Datum |
Čas |
Domácí |
Hosté |
Skóre |
Střelci + karty |
1. KOLO |
15.4. |
17:00 |
PREDATORS |
PANTEROS NEGROS |
5:2 |
2:1 |
Koudelka Michal,Kratochvíl Aleš,Vlasatý Jaroslav,Fraško Josef,Čopjak Jakub - Poc Bohumil,Procházka Tomáš |
15.4. |
17:53 |
SMUTNÁ SEŠLOST |
OSPLPPOTR. |
9:11 |
4:4 |
Tůmová Dagmar 2,Lokvenc Jiří 3,Pecka Jiří 3,Novotný Lukáš - Brabec Jaroslav 3,Formánek Libor,Sochor Adrian 2,Sochor Pavel 4,Stejskal Zdeněk |
15.4. |
18:46 |
SA9T |
IMACT |
8:0 |
5:0 |
Zdeněk Tomáš 2,Pešek Martin 3,Hladký Jakub 2,Kubla David - |
15.4. |
19:39 |
VHB RAFOOT |
MAŽŇÁCI |
2:4 |
2:2 |
Hladík Filip,Materna Petr - Novák Vít 2,Dittrich Martin 2 |
15.4. |
20:32 |
10° |
CHASERS |
3:8 |
2:5 |
Neuberg Tomáš,Petrák Martin,Pičman Jan - Zikmund Tomáš 4,Vyhnal Vojtěch,Ségl Jan 3 |
15.4. |
21:25 |
BANDA BLBCŮ |
BIČIKOVCI |
8:6 |
4:2 |
Kuliš Zdeněk,Anděl Jiří 2,Řebíček Petr 2,Zach Jiří,Pancíř Miroslav 2 - Šorm Ivo,Lejdar Lukáš,Muller Karel 2,Matějka František 2(ŽK-Pecháček Jan(BAN) ) |
2. KOLO |
22.4. |
17:00 |
BIČIKOVCI |
VHB RAFOOT |
2:15 |
1:7 |
Muller Karel 2 - Krejsa Otakar,Hladík Filip 6,Hladík Zdeněk 3,Mach Petr,Kopřiva Robert 3,Huček Václav |
22.4. |
17:53 |
IMACT |
CHASERS |
0:5 |
0:5 |
KONTUMACE |
22.4. |
18:46 |
OSPLPPOTR. |
10° |
2:6 |
2:2 |
Sochor Pavel,Stejskal Zdeněk - Neuberg Tomáš,Hůlka Jan 3,Burian Petr,Kloud Daniel(ŽK-Stejskal Zdeněk(OSP) ) |
22.4. |
19:39 |
SA9T |
BANDA BLBCŮ |
8:5 |
3:4 |
Elich Zdeněk,Pavlík Petr 5,Paur Tomáš 2 - Zach Jiří,Řebíček Petr 3,Pancíř Miroslav |
22.4. |
20:32 |
MAŽŇÁCI |
PREDATORS |
2:2 |
1:2 |
Cihelka Ondřej,Novák Vít - Čopjak Jakub 2 |
22.4. |
21:25 |
PANTEROS NEGROS |
SMUTNÁ SEŠLOST |
5:6 |
3:3 |
Nosek Martin 3,Fuksa Tomáš,Procházka Tomáš - Maule Petr,Tůmová Dagmar,Kočka Vladimír 3,Pecka Jiří(ŽK-Fuksa Tomáš(PAN) ) |
3. KOLO |
29.4. |
17:00 |
CHASERS |
OSPLPPOTR. |
1:4 |
0:0 |
Kaliský Boris - Brabec Jaroslav 2,Sochor Adrian,Formánek Libor |
29.4. |
17:53 |
PREDATORS |
BIČIKOVCI |
5:6 |
2:2 |
Kratochvíl Aleš,Fraško Josef 2,Čopjak Jakub 2 - Šorm Ivo,Muller Karel,Kosina Jan,Čechák Ondřej 3 |
29.4. |
18:46 |
SMUTNÁ SEŠLOST |
MAŽŇÁCI |
2:1 |
0:1 |
Pecka Jiří,Lokvenc Jiří - Novák Vít |
29.4. |
19:39 |
10° |
PANTEROS NEGROS |
2:1 |
1:1 |
Hámek Jakub,Kloud Daniel - Zdobinský Lukáš |
29.4. |
20:32 |
BANDA BLBCŮ |
IMACT |
4:4 |
4:1 |
Zach Jiří 2,Pancíř Miroslav,Anděl Jiří - Poupa Miroslav 2,Knittl Michael,Tuik Michal(ŽK-Kotlas Jaromír(IMA) ) |
29.4. |
21:25 |
VHB RAFOOT |
SA9T |
9:3 |
2:2 |
Filipovič Martin,Mach Petr,Hladík Filip 6,Feigel Vratislav - Pešek Martin 3 |
4. KOLO |
6.5. |
17:00 |
MAŽŇÁCI |
10° |
4:3 |
2:2 |
Petrák Jakub,Levčík David,Cihelka Ondřej 2 - Hámek Jakub 2,Kloud Daniel |
6.5. |
17:53 |
BANDA BLBCŮ |
VHB RAFOOT |
5:9 |
1:3 |
Řebíček Petr 2,Anděl Jiří 3 - Hladík Filip 2,Kučera David,Filipovič Martin,Kopřiva Robert 3,Materna Petr 2(ŽK-Pecháček Jan(BAN) ) |
6.5. |
18:46 |
PANTEROS NEGROS |
CHASERS |
2:2 |
1:2 |
Procházka Tomáš,Nosek Martin - Ségl Jan 2 |
6.5. |
19:39 |
SA9T |
PREDATORS |
3:6 |
0:5 |
Bartůněk Frantrišek,Elich Zdeněk,Zdeněk Tomáš - Vlasatý Jaroslav,Bendák Jaroslav 2,Fraško Josef,Čopjak Jakub 2 |
6.5. |
20:32 |
BIČIKOVCI |
SMUTNÁ SEŠLOST |
5:11 |
1:5 |
Šorm Ivo,Lejdar Lukáš,Čechák Ondřej,Matějka František 2 - Pecka Jiří 9,Kolář Ladislav,Mach Jakub(ŽK-Fojta Robin(SMU) ) |
6.5. |
21:25 |
IMACT |
OSPLPPOTR. |
1:6 |
0:2 |
Poupa Miroslav - Brabec Jaroslav 3,Sochor Adrian,Formánek Libor,Šolc Michal |
5. KOLO |
13.5. |
17:00 |
SMUTNÁ SEŠLOST |
SA9T |
1:3 |
0:0 |
Pecka Jiří - Zdeněk Tomáš,Pešek Martin,Kudrna Vladimír |
13.5. |
17:53 |
10° |
BIČIKOVCI |
12:9 |
7:2 |
Kačírek Jan,Hámek Jakub 4,Neuberg Tomáš,Pičman Jan,Hůlka Jan 3,Burian Petr,Kloud Daniel - Šorm Ivo,Matějka František 6,Muller Karel 2 |
13.5. |
18:46 |
VHB RAFOOT |
IMACT |
9:1 |
2:1 |
Kopřiva Robert 2,Filipovič Martin,Hladík Zdeněk 2,Kučera David,Hladík Filip 3 - Oulevey Gilles |
13.5. |
19:39 |
OSPLPPOTR. |
PANTEROS NEGROS |
8:1 |
6:0 |
Brabec Jaroslav 4,Formánek Libor,Sochor Adrian,Staňo Michal,Stejskal Zdeněk - Fuksa Tomáš |
13.5. |
20:32 |
PREDATORS |
BANDA BLBCŮ |
5:6 |
2:4 |
Kratochvíl Aleš,Vlasatý Jaroslav,Fraško Josef 2,Čopjak Jakub - Pecháček Miroslav,Zach Jiří 2,Pancíř Miroslav 2,Řebíček Petr |
13.5. |
21:25 |
CHASERS |
MAŽŇÁCI |
3:3 |
1:0 |
Vyhnal Vojtěch,Ségl Jan 2 - Dittrich Martin 3 |
6. KOLO |
20.5. |
17:00 |
IMACT |
PANTEROS NEGROS |
3:0 |
0:0 |
Oulevey Gilles,Knittl Michael 2 -(ŽK-Tuik Michal(IMA) ) |
20.5. |
17:53 |
MAŽŇÁCI |
OSPLPPOTR. |
2:4 |
1:1 |
Levčík David,Novák Vít - Brabec Jaroslav 2,Sochor Adrian,Rašek Jindřich(ŽK-Rašek Jindřich(OSP) ) |
20.5. |
18:46 |
VHB RAFOOT |
PREDATORS |
5:1 |
4:0 |
Hladík Filip 3,Kučera David,Krejsa Otakar - Vlasatý Jaroslav |
20.5. |
19:39 |
BIČIKOVCI |
CHASERS |
3:5 |
0:3 |
Hájek Jan,Matějka František,Čechák Ondřej - Kaliský Boris 2,Bučko Michal,Zikmund Tomáš 2 |
20.5. |
20:32 |
BANDA BLBCŮ |
SMUTNÁ SEŠLOST |
7:6 |
2:5 |
Pecháček Miroslav 2,Vítek Jakub,Zach Jiří 3,Anděl Jiří - Pecka Jiří 2,Kočka Vladimír,Mach Jakub 2,Fojta Robin(ŽK-Mach Jakub(SMU) ) |
20.5. |
21:25 |
SA9T |
10° |
4:2 |
2:0 |
Pavlík Petr,Pešek Martin 3 - Hámek Jakub,Neuberg Tomáš |
7. KOLO |
27.5. |
17:00 |
10° |
BANDA BLBCŮ |
4:4 |
1:2 |
Kloud Daniel,Neuberg Tomáš,Čespivo Jan,Burian Petr - Zach Jiří,Řebíček Petr 2,Anděl Jiří(ČK-Burian Petr(10°) Zach Jiří(BAN)) |
27.5. |
17:53 |
CHASERS |
SA9T |
3:5 |
1:2 |
Fliegel Michal 2,Vyhnal Vojtěch - Pešek Martin 3,Kudrna Vladimír,Kubla David |
27.5. |
18:46 |
OSPLPPOTR. |
BIČIKOVCI |
6:0 |
2:0 |
Brabec Jaroslav 3,Sochor Adrian 3 -(ŽK-Brabec Jaroslav(OSP) ) |
27.5. |
19:39 |
SMUTNÁ SEŠLOST |
VHB RAFOOT |
8:8 |
2:2 |
Tůmová Dagmar,Lokvenc Jiří,Mach Jakub 2,Fojta Robin 2,Pecka Jiří 2 - Kopřiva Robert,Hladík Filip 2,Materna Petr 2,Krejsa Otakar 2,Mach Petr(ČK-Lokvenc Jiří(SMU) ŽK-2xLokvenc Jiří(SMU) Kopřiva Robert(VHB) ) |
27.5. |
20:32 |
PANTEROS NEGROS |
MAŽŇÁCI |
3:8 |
1:5 |
Nosek Jiří,Procházka Tomáš 2 - Petrák Jakub 2,Novák Vít 5,Dittrich Martin |
27.5. |
21:25 |
PREDATORS |
IMACT |
4:2 |
2:1 |
Kratochvíl Aleš,Fraško Josef 2,Čopjak Jakub - Oulevey Gilles,Louda Dušan |
8. KOLO |
3.6. |
17:00 |
IMACT |
MAŽŇÁCI |
5:5 |
0:1 |
Poupa Miroslav 2,Louda Dušan,Koleček Tomáš 2 - Petrák Jakub,Novák Vít 3,Dittrich Martin |
3.6. |
17:53 |
BIČIKOVCI |
PANTEROS NEGROS |
9:3 |
4:0 |
Šorm Ivo,Hájek Jan,Kosina Jan 2,Kraus Zdeněk 2,Lejdar Lukáš,Muller Karel 2 - Nosek Jiří,Poc Bohumil,Fridrich Jan |
3.6. |
18:46 |
PREDATORS |
SMUTNÁ SEŠLOST |
6:4 |
4:1 |
Vlasatý Jaroslav 2,Bendák Jaroslav,Fraško Josef 2,Čopjak Jakub - Tůmová Dagmar,Pecka Jiří 3(ŽK-Maule Petr(SMU) ) |
3.6. |
19:39 |
SA9T |
OSPLPPOTR. |
6:0 |
4:0 |
Pavlík Petr 3,Pešek Martin,Hladký Jakub,Paur Tomáš - |
3.6. |
20:32 |
VHB RAFOOT |
10° |
9:1 |
5:1 |
Mach Petr,Hladík Filip 4,Kopřiva Robert,Huček Václav,Materna Petr 2 - Čespivo Jan |
3.6. |
21:25 |
BANDA BLBCŮ |
CHASERS |
3:5 |
1:1 |
Řebíček Petr 2,Pancíř Miroslav - Fliegel Michal,Ségl Jan 2,Zikmund Tomáš 2 |
9. KOLO |
10.6. |
17:00 |
OSPLPPOTR. |
BANDA BLBCŮ |
5:4 |
2:3 |
Brabec Jaroslav 3,Sochor Adrian,Sochor Pavel - Řebíček Josef 2,Anděl Jiří 2 |
10.6. |
17:53 |
10° |
PREDATORS |
0:4 |
0:2 |
Kozák Jiří,Vlasatý Jaroslav,Fraško Josef,Čopjak Jakub |
10.6. |
18:46 |
PANTEROS NEGROS |
SA9T |
1:5 |
1:5 |
Poc Bohumil - Zdeněk Tomáš,Bárta Petr,Hladký Jakub,Kubla David 2 |
10.6. |
19:39 |
SMUTNÁ SEŠLOST |
IMACT |
10:7 |
4:2 |
Tůmová Dagmar 2,Fojta Robin 2,Pecka Jiří,Kočka Vladimír 3,Lokvenc Jiří 2 - Koleček Tomáš,Tuik Michal 3,Poupa Miroslav 3 |
10.6. |
20:32 |
CHASERS |
VHB RAFOOT |
4:7 |
1:3 |
Ségl Jan 2,Zikmund Tomáš 2 - Filipovič Martin,Mach Petr,Hladík Filip 2,Kopřiva Robert 2,Huček Václav |
10.6. |
21:25 |
MAŽŇÁCI |
BIČIKOVCI |
6:9 |
3:4 |
Petrák Jakub,Cihelka Ondřej 2,Novák Vít 2,Dittrich Martin - Čechák Ondřej 3,Hájek Jan 3,Matějka František 3 |
10. KOLO |
17.6. |
17:00 |
PREDATORS |
CHASERS |
5:0 |
5:0 |
KONTUMACE |
17.6. |
17:53 |
SA9T |
MAŽŇÁCI |
1:2 |
0:1 |
Elich Zdeněk - Levčík David,Cihelka Ondřej |
17.6. |
18:46 |
BANDA BLBCŮ |
PANTEROS NEGROS |
7:5 |
2:3 |
Řebíček Petr 5,Řebíček Josef 2 - Procházka Tomáš 5(ŽK-Pecháček Jan(BAN) Procházka Tomáš(PAN) ) |
17.6. |
19:39 |
IMACT |
BIČIKOVCI |
3:2 |
2:1 |
Kotlas Jaromír,Tuik Michal 2 - Hájek Jan,Šorm Ivo |
17.6. |
20:32 |
VHB RAFOOT |
OSPLPPOTR. |
6:3 |
3:3 |
Hladík Filip 2,Kopřiva Robert 3,Huček Václav - Brabec Jaroslav,Stejskal Zdeněk 2 |
17.6. |
21:25 |
SMUTNÁ SEŠLOST |
10° |
5:5 |
2:1 |
Maule Petr,Kočka Vladimír,Lokvenc Jiří,Pecka Jiří 2 - Neuberg Tomáš,Petrák Martin 2,Čespivo Jan,Hámek Jakub |
11. KOLO |
24.6. |
17:00 |
BIČIKOVCI |
SA9T |
2:3 |
1:1 |
Matějka František 2 - Kudrna Vladimír 2,Zdeněk Tomáš |
24.6. |
17:53 |
10° |
IMACT |
4:3 |
2:2 |
Petrák Martin 2,Čespivo Jan 2 - Louda Dušan,Knittl Michael,Tuik Michal(ŽK-Mirovský David(10°) ) |
24.6. |
18:46 |
MAŽŇÁCI |
BANDA BLBCŮ |
6:4 |
5:3 |
Petrák Jakub,Lhotka Oldřich,Cihelka Ondřej 2,Dittrich Martin 2 - Řebíček Petr,Anděl Jiří 2,Řebíček Josef |
24.6. |
19:39 |
PANTEROS NEGROS |
VHB RAFOOT |
3:9 |
2:4 |
Procházka Tomáš 3 - Hladík Filip 3,Mach Petr 3,Filipovič Martin 2,Kopřiva Robert |
24.6. |
20:32 |
CHASERS |
SMUTNÁ SEŠLOST |
3:6 |
1:2 |
Bogdanov Michal,Kaliský Boris,Zikmund Tomáš - Lokvenc Jiří,Novotný Lukáš,Mach Jakub,Pecka Jiří 2,Fojta Robin |
24.6. |
21:25 |
OSPLPPOTR. |
PREDATORS |
4:2 |
3:1 |
Brabec Jaroslav,Formánek Libor,Sochor Adrian,Stejskal Zdeněk - Koudelka Michal,Fraško Josef |