Kolo |
Datum |
Čas |
Domácí |
Hosté |
Skóre |
Střelci + karty |
12. KOLO |
23.11. |
16:45 |
RUDÁ GARDA |
FK ZMUČKY |
0:5 |
0:5 |
KONTUMACE |
23.11. |
17:38 |
AMANTES |
FC RASTA |
5:5 |
4:1 |
Soukup 3,Liška,Urban - Duraj,Teichmann 2,Kaskoun,Procházka |
23.11. |
18:31 |
1.FC BUDWEISER |
MUŠKETÝŘI |
3:2 |
1:1 |
Herden T. 2,Miketa - Materna,Mach |
23.11. |
19:24 |
RSC MODŘANY |
FC KONDORS LKW |
2:4 |
1:1 |
Hrnčíř,Znamenáček - Jindra,Šmejkal,Vachl,Coňk |
23.11. |
20:17 |
WANNER ADAPT A.S. |
FC TOPOL OTROKOVICE |
3:4 |
2:4 |
Lišák 2,Kubík - Kostka P. 3,Grendel(ŽK-Staněk,Voda(WAN) Grendel(FTO) ) |
23.11. |
21:10 |
1.FC KAKABUS |
FK JOOKY |
3:3 |
3:1 |
Buchar,Beran 2 - Hrubý J.,Horáček,Kučera |
13. KOLO |
14.9. |
16:45 |
FK JOOKY |
WANNER ADAPT A.S. |
2:9 |
0:3 |
Horáček,Škréta - Staněk,Koubík,Rozvald 3,Lišák 2,Novotný,Andres |
14.9. |
17:38 |
1.FC KAKABUS |
RUDÁ GARDA |
6:3 |
2:3 |
Žežulka 2,Buchar 2,Zaal,Neradílek - Sloup,Pawlica 2 |
14.9. |
18:31 |
FC RASTA |
1.FC BUDWEISER |
8:2 |
4:1 |
Nebáznivý P.,Kaskoun 4,Cvikr,Procházka 2 - Miketa,Ivančík |
14.9. |
19:24 |
MUŠKETÝŘI |
RSC MODŘANY |
8:3 |
3:0 |
Šára,Žítek 2,Bokr 2,Materna 2,Benda - Znamenáček,Belda,Novák J. |
14.9. |
20:17 |
FC KONDORS LKW |
FK ZMUČKY |
3:4 |
2:1 |
Šmejkal,Jindra,Coňk - Hlaváč,Anděl,Zach,Barkman |
14.9. |
21:10 |
FC TOPOL OTROKOVICE |
AMANTES |
3:1 |
2:1 |
Vaňhara 2,Křigovský - Liška |
14. KOLO |
21.9. |
16:45 |
RSC MODŘANY |
FC RASTA |
1:4 |
1:2 |
Belda - Nebáznivý P.,Teichmann 2,Procházka |
21.9. |
17:38 |
FK ZMUČKY |
MUŠKETÝŘI |
3:6 |
3:3 |
Pecháček,Salátek,Hlaváč - Benda 5,Koubík |
21.9. |
18:31 |
1.FC BUDWEISER |
FC TOPOL OTROKOVICE |
4:10 |
2:4 |
Herden J.,Ivančík 2,Miketa - Vaňhara 2,Kostka P. 3,Kostka R.,Bernát 3,Grendel(ŽK-Ivančík(BUD) Kraus(FTO) ) |
21.9. |
19:24 |
AMANTES |
FK JOOKY |
7:4 |
2:1 |
Soukup 5,Liška 2 - Škréta 2,Pergner,Kučera |
21.9. |
20:17 |
WANNER ADAPT A.S. |
1.FC KAKABUS |
6:3 |
3:0 |
Staněk,Lišák,Voda 3,Andres - Beran,Neradílek,Vachta(ŽK-Andres(WAN) ) |
21.9. |
21:10 |
RUDÁ GARDA |
FC KONDORS LKW |
12:1 |
7:0 |
Kozler P.,Hunák 3,Pawlica 4,Keprta 3,Rousek - Jindra |
15. KOLO |
28.9. |
16:45 |
1.FC KAKABUS |
AMANTES |
2:6 |
1:3 |
Neradílek,Strouhal - Ejem,Liška 3,Soukup,Urban(ŽK-Ejem(AMA) ) |
28.9. |
17:38 |
FK JOOKY |
1.FC BUDWEISER |
6:3 |
2:0 |
Škréta,Vlach,Hrubý J. 3,Horáček - Herden T.,Miketa,Ivančík(ŽK-Herden T.,Táborský(BUD) ) |
28.9. |
18:31 |
WANNER ADAPT A.S. |
RUDÁ GARDA |
1:8 |
0:1 |
Novotný - Kozler P. 2,Hunák 2,Pawlica 4 |
28.9. |
19:24 |
FC TOPOL OTROKOVICE |
RSC MODŘANY |
6:1 |
2:0 |
Kostka R.,Kostka P.,Křigovský,Bernát,Grendel 2 - Belda |
28.9. |
20:17 |
MUŠKETÝŘI |
FC KONDORS LKW |
2:6 |
0:3 |
Barták,Zimovčák - Šmejkal,Vachl 5 |
28.9. |
21:10 |
FC RASTA |
FK ZMUČKY |
3:3 |
1:1 |
Kaskoun 2,Nebáznivý P. - Salátek,Hlaváč 2(ŽK-Kaskoun(RAS) Hlaváč(ZMU) ) |
16. KOLO |
5.10. |
16:45 |
FK ZMUČKY |
FC TOPOL OTROKOVICE |
5:5 |
2:3 |
Hlaváč,Zach 3,Barkman - Vaňhara 2,Kostka P.,Křigovský,Kraus |
5.10. |
17:38 |
AMANTES |
WANNER ADAPT A.S. |
6:4 |
2:0 |
Cizner 2,Ryšavý,Soukup 3 - Lišák,Voda 3 |
5.10. |
18:31 |
FC KONDORS LKW |
FC RASTA |
4:4 |
1:3 |
Coňk 4 - Teichmann,Kaskoun,Cvikr,Procházka |
5.10. |
19:24 |
RSC MODŘANY |
FK JOOKY |
3:2 |
2:0 |
Hrnčíř 3 - Vacek M.,Hrubý J. |
5.10. |
20:17 |
1.FC BUDWEISER |
1.FC KAKABUS |
3:8 |
1:4 |
Miketa,Ivančík 2 - Žežulka,Buchar,Ondroušek 2,Beran 3,Honc |
5.10. |
21:10 |
RUDÁ GARDA |
MUŠKETÝŘI |
0:2 |
0:2 |
Barták,Zimovčák |
17. KOLO |
12.10. |
16:45 |
WANNER ADAPT A.S. |
1.FC BUDWEISER |
9:5 |
5:2 |
Klouda,Lišák 2,Voda 3,Andres,Koubík 2 - Herden T. 4,Miketa |
12.10. |
17:38 |
FC TOPOL OTROKOVICE |
FC KONDORS LKW |
4:4 |
2:2 |
Křigovský,Grendel 3 - Vachl,Paluska 3 |
12.10. |
18:31 |
AMANTES |
RUDÁ GARDA |
4:0 |
2:0 |
Cizner,Liška 2,Urban -(ŽK-Ejem(AMA) Kozler P.(RG) ) |
12.10. |
19:24 |
FK JOOKY |
FK ZMUČKY |
5:4 |
2:2 |
Škréta 2,(neznámý) 2,(neznámý) - Anděl,Zach,Hlaváč,Řebíček(ŽK-Nebesář,(neznámý)(FKJ) ) |
12.10. |
20:17 |
FC RASTA |
MUŠKETÝŘI |
3:3 |
2:0 |
Teichmann 3 - Mach,Žítek,Bokr(ŽK-Bokr(MUŠ) ) |
12.10. |
21:10 |
1.FC KAKABUS |
RSC MODŘANY |
5:1 |
3:0 |
Žežulka,Buchar,Beran,Neradílek,Pejša - Hrnčíř |
18. KOLO |
19.10. |
16:45 |
FC KONDORS LKW |
FK JOOKY |
4:6 |
3:3 |
Šmejkal,Coňk,Jindra 2 - Škréta,Pergner,Vacek T.,Hrubý J. 2,Kučera |
19.10. |
17:38 |
RUDÁ GARDA |
FC RASTA |
1:5 |
0:2 |
Rousek - Duraj 2,Kaskoun,Teichmann,Bogušovský |
19.10. |
18:31 |
FK ZMUČKY |
1.FC KAKABUS |
2:2 |
2:1 |
Hlaváč,Zach - Neradílek,Beran(ŽK-Pecháček(ZMU) ) |
19.10. |
19:24 |
RSC MODŘANY |
WANNER ADAPT A.S. |
4:5 |
2:1 |
Lanz 2,Burian,Prokop - Lišák,Koubík 4 |
19.10. |
20:17 |
1.FC BUDWEISER |
AMANTES |
8:6 |
3:4 |
Herden T. 2,Ivančík 3,Táborský 2,Miketa - Soukup 2,Liška,Tuček,Urban,Zvelebil(ŽK-Průša(BUD) ) |
19.10. |
21:10 |
MUŠKETÝŘI |
FC TOPOL OTROKOVICE |
7:7 |
3:5 |
Benda 5,Žítek,Barták - Kostka P.,Bernát 2,Grendel 3,Horák(ČK-Němec M.,Němec F.(MUŠ) Grendel(FTO)ŽK-Němec M.,Benda,2xNěmec F.(MUŠ) ) |
19. KOLO |
26.10. |
16:45 |
1.FC BUDWEISER |
RUDÁ GARDA |
14:0 |
2:0 |
Herden T. 5,Ivančík 4,Miketa 2,Táborský,Zeman 2 - |
26.10. |
17:38 |
AMANTES |
RSC MODŘANY |
4:4 |
2:1 |
Cizner,Liška,Urban 2 - Burian 2,Znamenáček,Belda |
26.10. |
18:31 |
1.FC KAKABUS |
FC KONDORS LKW |
1:4 |
0:0 |
Zaal - Jindra 2,Coňk 2(ŽK-Jindra(KON) ) |
26.10. |
19:24 |
FK JOOKY |
MUŠKETÝŘI |
2:4 |
1:1 |
Vacek T.,Hrubý J. - Benda 2,Koubík 2 |
26.10. |
20:17 |
FC TOPOL OTROKOVICE |
FC RASTA |
2:2 |
0:1 |
Kostka R.,Kostka P. - Kaskoun 2 |
26.10. |
21:10 |
WANNER ADAPT A.S. |
FK ZMUČKY |
6:4 |
4:2 |
Lišák 2,Andres 3,Koubík - Hlaváč 2,Řebíček 2(ŽK-Voda(WAN) ) |
20. KOLO |
2.11. |
16:45 |
MUŠKETÝŘI |
1.FC KAKABUS |
6:4 |
3:2 |
Benda 3,Materna 3 - Vilk,Buchar 2,Ondroušek(ŽK-Ondroušek(KAK) ) |
2.11. |
17:38 |
FC RASTA |
FK JOOKY |
6:2 |
4:0 |
Duraj 2,Kaskoun 2,Bogušovský,Procházka - Škréta,Vacek M. |
2.11. |
18:31 |
RUDÁ GARDA |
FC TOPOL OTROKOVICE |
2:5 |
2:4 |
Hunák,Rousek - Vaňhara,Kostka J.,Kostka P. 2,Křigovský |
2.11. |
19:24 |
FC KONDORS LKW |
WANNER ADAPT A.S. |
2:9 |
0:4 |
Coňk,Knap - Koubík,Lišák 3,Voda 5 |
2.11. |
20:17 |
FK ZMUČKY |
AMANTES |
4:4 |
0:2 |
Pecháček,Salátek,Hlaváč,Anděl - Urban,Ryšavý,Soukup 2 |
2.11. |
21:10 |
RSC MODŘANY |
1.FC BUDWEISER |
5:5 |
2:4 |
Lanz,Znamenáček 2,Prokop,Belda - Herden J.,Miketa 3,Ivančík(ŽK-Lanz,Prokop(RSC) ) |
21. KOLO |
9.11. |
16:45 |
AMANTES |
FC KONDORS LKW |
11:4 |
5:2 |
Soukup 4,Urban 5,Ryšavý 2 - Fleischmann 2,Jindra,Coňk |
9.11. |
17:38 |
WANNER ADAPT A.S. |
MUŠKETÝŘI |
1:4 |
0:1 |
Koubík - Bokr 2,Žítek,Mach(ŽK-Barták(MUŠ) ) |
9.11. |
18:31 |
FK JOOKY |
FC TOPOL OTROKOVICE |
1:7 |
0:3 |
Škréta - Vaňhara,Kostka P. 2,Grendel 4 |
9.11. |
19:24 |
RSC MODŘANY |
RUDÁ GARDA |
2:2 |
1:1 |
Hrnčíř,Znamenáček - Keprta,Sloup |
9.11. |
20:17 |
1.FC BUDWEISER |
FK ZMUČKY |
0:6 |
0:2 |
Hamata,Hlaváč,Anděl,Zach 2,Řebíček(ŽK-Pecháček(ZMU) ) |
9.11. |
21:10 |
1.FC KAKABUS |
FC RASTA |
2:2 |
2:1 |
Beran,Buchar - Teichmann,Kaskoun |
22. KOLO |
16.11. |
16:45 |
RUDÁ GARDA |
FK JOOKY |
3:1 |
2:1 |
Rousek 3 - Vacek T. |
16.11. |
17:38 |
MUŠKETÝŘI |
AMANTES |
3:3 |
2:0 |
Žítek,Němec F. 2 - Urban,Soukup 2(ŽK-Ejem(AMA) ) |
16.11. |
18:31 |
FC RASTA |
WANNER ADAPT A.S. |
1:2 |
0:2 |
Bogušovský - Koubík,Staněk |
16.11. |
19:24 |
FC TOPOL OTROKOVICE |
1.FC KAKABUS |
8:1 |
2:1 |
Vaňhara,Kostka R. 3,Křigovský 2,Grendel 2 - Honc |
16.11. |
20:17 |
FK ZMUČKY |
RSC MODŘANY |
2:5 |
1:2 |
Řebíček,Barkman - Znamenáček 3,Kreuzer,Lanz(ŽK-Barkman(ZMU) ) |
16.11. |
21:10 |
FC KONDORS LKW |
1.FC BUDWEISER |
3:5 |
1:3 |
Knap 2,Fleischmann - Herden J.,Ivančík,Miketa,Zeman 2 |