Kolo |
Datum |
Čas |
Domácí |
Hosté |
Skóre |
Střelci + karty |
12. KOLO |
8.9. |
16:45 |
AMANTES |
1.FC KAKABUS |
12:5 |
3:1 |
Ryšavý,Soukup 5,Zvelebil 3,Urban 2,Tuček - Ondroušek,(neznámý) 4(ŽK-Ondroušek(KAK) ) |
8.9. |
17:38 |
WANNER ADAPT A.S. |
GENTE-YETI |
2:7 |
1:3 |
Koubík,Benda - Bezděka 3,Hejný 3,Hladík(ŽK-Šámal(GEN) ) |
8.9. |
18:31 |
MARIMEX TEAM |
FC JELITA |
4:14 |
0:7 |
Dvořák,Houser 2,Eliáš - Kraus,Švec 3,Zvěřina 2,Sedláček 5,Malík 2,Kosmata |
8.9. |
19:24 |
ROWERS |
1.FC BUDWEISER |
8:2 |
4:1 |
Havrlík 3,Baumgartl,Klapač 3,Johan - Ivančík,Miketa |
8.9. |
20:17 |
RUDÁ GARDA |
SPORTING 2000 |
5:2 |
4:1 |
Kozler J.,Hucek,Pawlica 3 - Sedláček,Profous |
8.9. |
21:10 |
ATLETICO PRAHA |
AC PALMA |
11:3 |
5:0 |
Smita A.,Strnad,Snopek,Hrabák 6,Winter 2 - Brejla,Němec,Brumer(ŽK-Snopek(ATPH) ) |
13. KOLO |
15.9. |
16:45 |
SPORTING 2000 |
ROWERS |
4:5 |
0:3 |
Světlík,Klement,Vlk,Profous - Klapač,Havrlík 4 |
15.9. |
17:38 |
1.FC BUDWEISER |
WANNER ADAPT A.S. |
2:11 |
2:2 |
Kubík,Miketa - Koubík 2,Benda 6,Rozvald 3(ŽK-Seidel(BUD) ) |
15.9. |
18:31 |
AC PALMA |
RUDÁ GARDA |
2:4 |
1:3 |
Brumer,Budil - Kozler P.,Sloup 2,Keprta |
15.9. |
19:24 |
FC JELITA |
ATLETICO PRAHA |
4:9 |
2:7 |
Kůrka,Švec 2,Malík - Smita A. 3,Hrabák 4,Smita F.,Winter |
15.9. |
20:17 |
MARIMEX TEAM |
AMANTES |
5:10 |
1:4 |
Dvořák 2,Houser 3 - Liška,Urban,Tuček,Ryšavý 3,Soukup 2,Zvelebil 2 |
15.9. |
21:10 |
GENTE-YETI |
1.FC KAKABUS |
4:2 |
3:0 |
Bezděka 2,Smejkal,Hladík - Neradílek,Žežulka(ŽK-Šámal(GEN) Neradílek,Svoboda(KAK) ) |
14. KOLO |
22.9. |
16:45 |
1.FC KAKABUS |
1.FC BUDWEISER |
4:3 |
1:2 |
Neradílek,Beran 2,Vilk - Seidel,Kubík 2(ŽK-Kubálek P.(KAK) ) |
22.9. |
17:38 |
AMANTES |
GENTE-YETI |
2:3 |
1:1 |
Tuček,Ejem - Bezděka 2,Benda |
22.9. |
18:31 |
WANNER ADAPT A.S. |
SPORTING 2000 |
4:4 |
0:0 |
Staněk,Koubík,Benda,Novotný - Malý,Ruth,Profous,Golka |
22.9. |
19:24 |
ROWERS |
AC PALMA |
5:1 |
0:0 |
Baumgartl,Klapač 3,Havrlík - Hájek |
22.9. |
20:17 |
ATLETICO PRAHA |
MARIMEX TEAM |
7:2 |
5:1 |
Smita A.,Winter,Hrabák 5 - Dvořák,Houser |
22.9. |
21:10 |
RUDÁ GARDA |
FC JELITA |
2:9 |
1:4 |
Sloup,Pawlica - Kůrka 6,Švec,Sedláček 2(ŽK-Kozler P.,Štěpán(RG) Haleš(JEL) ) |
15. KOLO |
29.9. |
16:45 |
MARIMEX TEAM |
RUDÁ GARDA |
5:3 |
1:0 |
Dvořák 3,Houser 2 - Kozler P. 2,Pawlica |
29.9. |
17:38 |
FC JELITA |
ROWERS |
8:3 |
2:2 |
Kůrka 2,Vávra 3,Švec,Kraus 2 - Fuchs,Havrlík 2 |
29.9. |
18:31 |
ATLETICO PRAHA |
AMANTES |
3:2 |
1:1 |
Smita A. 2,Snopek - Cizner,Urban |
29.9. |
19:24 |
SPORTING 2000 |
1.FC KAKABUS |
6:4 |
1:2 |
Světlík,Klement 2,Profous 3 - Svoboda,Neradílek 2,Kubálek R. |
29.9. |
20:17 |
AC PALMA |
WANNER ADAPT A.S. |
3:8 |
2:5 |
Štěpánek 2,Budil - Vlasák 2,Benda 6 |
29.9. |
21:10 |
1.FC BUDWEISER |
GENTE-YETI |
2:5 |
1:1 |
Herden T.,Ivančík - Bezděka 3,Benda,Škóty(ŽK-Táborský(BUD) ) |
16. KOLO |
6.10. |
16:45 |
WANNER ADAPT A.S. |
FC JELITA |
5:4 |
2:1 |
Benda 3,Rozvald,Staněk - Kůrka,Sedláček 2,Malík |
6.10. |
17:38 |
1.FC KAKABUS |
AC PALMA |
2:4 |
0:1 |
Beran,Žežulka - Molk 3,Štěpánek |
6.10. |
18:31 |
GENTE-YETI |
SPORTING 2000 |
4:1 |
1:0 |
Bezděka 2,Šámal,Veber - Vlk |
6.10. |
19:24 |
ROWERS |
MARIMEX TEAM |
12:2 |
9:1 |
Tibtanzl,Baumgartl,Klapač 3,Johan 7 - Houser,Pekárek |
6.10. |
20:17 |
RUDÁ GARDA |
ATLETICO PRAHA |
1:6 |
0:3 |
Kozler J. - Hrabák 5,Winter |
6.10. |
21:10 |
AMANTES |
1.FC BUDWEISER |
11:5 |
4:4 |
Cizner,Ryšavý 2,Ejem,Urban 2,Soukup 5 - Herden T.,Herden J.,Ivančík 2,Miketa(ŽK-Ejem(AMA) Průša(BUD) ) |
17. KOLO |
13.10. |
16:45 |
ATLETICO PRAHA |
ROWERS |
1:6 |
1:0 |
Smita S. - Baumgartl 3,Klapač,Havrlík 2(ŽK-Smita S.(ATPH) ) |
13.10. |
17:38 |
AC PALMA |
GENTE-YETI |
1:4 |
1:1 |
Brejla - Bezděka,Benda,Smejkal,Hladík |
13.10. |
18:31 |
SPORTING 2000 |
1.FC BUDWEISER |
2:5 |
1:1 |
Golka,Světlík - Ivančík 4,Táborský |
13.10. |
19:24 |
RUDÁ GARDA |
AMANTES |
3:6 |
1:2 |
Kozler J.,Hunák 2 - Ryšavý 2,Ejem,Soukup,Urban,Tuček(ŽK-Kozler P.(RG) ) |
13.10. |
20:17 |
FC JELITA |
1.FC KAKABUS |
1:3 |
0:2 |
Švec - Neradílek,Ondroušek,Žežulka(ŽK-Švec(JEL) ) |
13.10. |
21:10 |
MARIMEX TEAM |
WANNER ADAPT A.S. |
0:16 |
0:8 |
Klouda 2,Nýdrle 2,Novotný 2,Staněk 4,Benda 6 |
18. KOLO |
20.10. |
16:45 |
1.FC BUDWEISER |
AC PALMA |
4:3 |
2:1 |
Herden T. 3,Herden J. - Molk,Brumer 2(ŽK-Táborský(BUD) Molk(PAL) ) |
20.10. |
17:38 |
AMANTES |
SPORTING 2000 |
8:2 |
4:0 |
Ryšavý 3,Ejem,Soukup 3,Urban - Sedláček 2 |
20.10. |
18:31 |
WANNER ADAPT A.S. |
ATLETICO PRAHA |
4:4 |
0:3 |
Staněk,Koubík,Benda,Novotný - Smita S.,Veselý 2,Smita F. |
20.10. |
19:24 |
1.FC KAKABUS |
MARIMEX TEAM |
2:3 |
1:1 |
Beran,Kubálek R. - Dvořák 2,Pekárek |
20.10. |
20:17 |
GENTE-YETI |
FC JELITA |
4:3 |
2:2 |
Šámal 2,Benda,Škóty - Kraus,Kůrka 2 |
20.10. |
21:10 |
ROWERS |
RUDÁ GARDA |
7:0 |
5:0 |
Baumgartl,Klapač 2,Havrlík 4 - |
19. KOLO |
27.10. |
16:45 |
MARIMEX TEAM |
GENTE-YETI |
4:11 |
1:4 |
Dvořák 2,Houser 2 - Bezděka 6,Benda,Hladík,Hejný 3 |
27.10. |
17:38 |
ATLETICO PRAHA |
1.FC KAKABUS |
8:2 |
3:1 |
Smita A.,Brych 2,Smita F.,Hrabák 4 - Neradílek 2 |
27.10. |
18:31 |
FC JELITA |
1.FC BUDWEISER |
4:6 |
2:3 |
Švec,Sedláček 3 - Herden T. 2,Herden J.,Miketa 2,Seidel |
27.10. |
19:24 |
ROWERS |
AMANTES |
6:8 |
3:6 |
Tibtanzl,Baumgartl 4,Havrlík - Soukup 2,Balušík,Urban 3,Ejem 2 |
27.10. |
20:17 |
RUDÁ GARDA |
WANNER ADAPT A.S. |
4:2 |
0:0 |
Kozler J. 2,Sloup,Pawlica - Benda 2(ŽK-Vlasák(WAN) ) |
27.10. |
21:10 |
AC PALMA |
SPORTING 2000 |
4:4 |
1:3 |
Brejla,Molk 2,Brumer - Malina 2,Vlk,Profous |
20. KOLO |
3.11. |
16:45 |
SPORTING 2000 |
FC JELITA |
2:8 |
0:2 |
Malý,Ruth - Sedláček 2,Kůrka 4,Malík 2 |
3.11. |
17:38 |
WANNER ADAPT A.S. |
ROWERS |
6:1 |
2:0 |
Benda 3,Novotný,Andres,Vlasák - Tibtanzl |
3.11. |
18:31 |
GENTE-YETI |
ATLETICO PRAHA |
6:2 |
3:2 |
Bezděka 3,Smejkal,Škóty 2 - Brych,Winter(ŽK-Winter,Vacek(ATPH) ) |
3.11. |
19:24 |
1.FC BUDWEISER |
MARIMEX TEAM |
9:5 |
5:2 |
Herden T. 3,Táborský,Průša,Herden J.,Ivančík 3 - Dvořák 2,Houser,Pekárek,Opatrný |
3.11. |
20:17 |
1.FC KAKABUS |
RUDÁ GARDA |
3:5 |
2:3 |
Ondroušek 2,Vachta - Kozler P.,Kozler J.,Pawlica,Hunák 2 |
3.11. |
21:10 |
AMANTES |
AC PALMA |
5:7 |
1:3 |
Ryšavý,Zvelebil,Urban 2,Tuček - Budil 3,Hájek 2,Štěpánek 2(ŽK-Budil(PAL) ) |
21. KOLO |
10.11. |
16:45 |
WANNER ADAPT A.S. |
AMANTES |
5:5 |
3:5 |
Koubík 2,Benda 2,Rozvald - Ryšavý 4,Urban |
10.11. |
17:38 |
MARIMEX TEAM |
SPORTING 2000 |
4:11 |
3:5 |
Dvořák,Pekárek 3 - Malý 3,Urbánek,Světlík 2,Klement 2,Malina 2,Golka |
10.11. |
18:31 |
FC JELITA |
AC PALMA |
5:0 |
5:0 |
KONTUMACE |
10.11. |
19:24 |
RUDÁ GARDA |
GENTE-YETI |
6:2 |
4:1 |
Keprta,Pawlica 5 - Bezděka,Šámal |
10.11. |
20:17 |
ATLETICO PRAHA |
1.FC BUDWEISER |
8:6 |
4:4 |
Smita A. 2,Hrabák 4,Smita F.,Brych - Herden T. 4,Ivančík,Miketa |
10.11. |
21:10 |
ROWERS |
1.FC KAKABUS |
4:7 |
3:4 |
Tibtanzl,Baumgartl,Havrlík 2 - Ondroušek 3,Vachta,Liška,Kubálek R.,Strouhal |
22. KOLO |
17.11. |
16:45 |
SPORTING 2000 |
ATLETICO PRAHA |
7:12 |
2:4 |
Malina 3,Vlk 3,Profous - Hrabák 5,Snopek,Brych 6 |
17.11. |
17:38 |
AC PALMA |
MARIMEX TEAM |
8:7 |
3:3 |
Štěpánek 2,Navrátil,Budil,Brumer 4 - Dvořák 3,Pekárek 4 |
17.11. |
18:31 |
GENTE-YETI |
ROWERS |
7:9 |
3:6 |
Bezděka 2,Šámal,Smejkal 2,Benda,Veber - Klapač,Johan 5,Havrlík 3 |
17.11. |
19:24 |
AMANTES |
FC JELITA |
7:5 |
3:1 |
Ryšavý 5,Ejem,Zvelebil - Malík,Kraus,Haleš,Sedláček,nečitelný ? |
17.11. |
20:17 |
1.FC BUDWEISER |
RUDÁ GARDA |
5:3 |
1:2 |
Herden T.,Ivančík 2,Táborský 2 - Keprta 3 |
17.11. |
21:10 |
1.FC KAKABUS |
WANNER ADAPT A.S. |
2:5 |
2:1 |
Beran,Kubálek - Rozvald,Koubík,Klouda,Benda 2 |