Kolo |
Datum |
Čas |
Domácí |
Hosté |
Skóre |
Střelci + karty |
12. KOLO |
3.9. |
18:31 |
ATOMIC |
FC KOPYTA |
0:5 |
0:5 |
KONTUMACE |
3.9. |
19:24 |
FC LUCIÁN |
ECAB |
5:0 |
5:0 |
KONTUMACE |
4.9. |
20:17 |
F.C.S. |
DANY TEAM "A" |
7:1 |
3:1 |
Bílý 3,Mulač,Motl M.,Vlach,Hlavička - Novák I.(ŽK-Cavalieri J.(DANA) ) |
4.9. |
21:10 |
SKUPÝNA |
FK OBLÍŽEK "B" |
0:5 |
0:5 |
KONTUMACE |
5.9. |
16:45 |
KOSÉ |
AC MORGAN |
1:7 |
1:3 |
Skrčený - Plocek 4,Hrdina,Moučka,Severa(ŽK-Šerák(MOR) ) |
5.9. |
17:38 |
AC BOHNICE |
AS DODO |
0:5 |
0:5 |
KONTUMACE |
13. KOLO |
10.9. |
18:31 |
ECAB |
AC BOHNICE |
7:1 |
3:0 |
Yatskeev 2,Shalkin 2,Yun 2,Hamet - {Tichý} |
10.9. |
19:24 |
FK OBLÍŽEK "B" |
ATOMIC |
5:0 |
5:0 |
KONTUMACE |
11.9. |
20:17 |
AC MORGAN |
SKUPÝNA |
3:4 |
0:0 |
Weiss,Šerák,Kreisl - Šaník,Smejkal D.,Kostenko J.,Sýkora(ČK-Plocek(MOR) ŽK-Plocek(MOR) Kostenko J.,Veber(SKU) ) |
11.9. |
21:10 |
FC LUCIÁN |
F.C.S. |
3:6 |
1:4 |
Kohout 2,Cába - Hlavička 2,Motl V. 2,Mulač,Zajac |
12.9. |
16:45 |
FC KOPYTA |
DANY TEAM "A" |
2:12 |
0:4 |
Červenka,Holub - Cavalieri J. 5,Cavalieri T. 3,Šůcha 3,Šesták |
12.9. |
17:38 |
AS DODO |
KOSÉ |
10:7 |
7:1 |
Molhanec L. 3,Malík 2,Štáfek 2,Kvasnička 2,Dani - Sekal 3,Heinz 2,Skrčený 2 |
14. KOLO |
17.9. |
18:31 |
KOSÉ |
ECAB |
5:6 |
4:1 |
Giertli 2,Nedúchal 2,Skrčený - Meliksetyn 3,Čalkin 2,Yun |
17.9. |
19:24 |
AC BOHNICE |
FC LUCIÁN |
5:14 |
2:7 |
{Nohejl} 2,{Vrána},{Zeman F.},{Zeman P.} - Vaculík 3,Cába 3,Davídek 3,Trnka 3,Kraus 2(ŽK-{Tichý}(BOH) Trnka(LUC) ) |
18.9. |
20:17 |
F.C.S. |
FC KOPYTA |
7:0 |
3:0 |
Mulač 4,Hlavička,Motl V.,Vlach - |
18.9. |
21:10 |
SKUPÝNA |
AS DODO |
4:4 |
2:4 |
Smejkal R. 2,Kostenko J. 2 - Štáfek 3,Dani(ŽK-Mesároš(DODO) ) |
19.9. |
16:45 |
DANY TEAM "A" |
FK OBLÍŽEK "B" |
19:5 |
9:3 |
Cavalieri J. 7,Drábek 4,Novák I. 3,Křeček 3,Šesták 2 - Procházka 2,Havránek,Jarošík,Čech |
19.9. |
17:38 |
ATOMIC |
AC MORGAN |
1:4 |
1:1 |
(Neznámý) - Severa 2,Gerle,Nový(ŽK-Količka(ATO) ) |
15. KOLO |
24.9. |
18:31 |
FC LUCIÁN |
KOSÉ |
14:4 |
4:1 |
Vávra 4,Davídek 3,Trnka 2,Cába 2,Kohout 2,Vaculík - Skrčený 3,(nečitelný)(ŽK-Skrčený(KOSÉ) ) |
24.9. |
19:24 |
AS DODO |
ATOMIC |
1:5 |
0:1 |
Štáfek - Mišovych 2,Matyáš,Melíšek,Količka(ŽK-Malík,Molhanec A.(DODO) Kukla,Rybák(ATO) ) |
25.9. |
20:17 |
ECAB |
SKUPÝNA |
7:5 |
3:1 |
Politajko 3,Yun 2,Čalkin,Akhedjak R. - Hájek 2,Kostenko J.,Smejkal D.,Šanda(ŽK-Politajko(ECAB) ) |
25.9. |
21:10 |
AC BOHNICE |
F.C.S. |
2:4 |
1:2 |
{Tichý},{Nohejl} - Zajac 3,Vlach |
26.9. |
16:45 |
FK OBLÍŽEK "B" |
FC KOPYTA |
5:4 |
1:2 |
Srp 2,Dvořák,Jarošík,Procházka - Pustějovský A. 2,Dvořák,Sýkora(ČK-Dvořák(KOP)ŽK-Pustějovský A.(KOP) ) |
26.9. |
17:38 |
AC MORGAN |
DANY TEAM "A" |
9:9 |
5:4 |
Plocek 4,Gerle 2,Moučka 2,Šmíd - Novák I. 4,Šůcha 2,Křeček 2,Cavalieri J.(ČK-Šesták(DANA)ŽK-Moučka(MOR) ) |
16. KOLO |
8.10. |
18:31 |
FC KOPYTA |
AC MORGAN |
4:7 |
1:2 |
Pustějovský A. 2,Orlík,Pustějovský L. - Šmíd 5,Kreisl,Hrdina |
8.10. |
19:24 |
KOSÉ |
AC BOHNICE |
5:8 |
5:2 |
Sekal 3,Skrčený,Shíbal - {Nohejl} 5,{Volf},{Vrána},{Havránek}(ČK-{Tichý}(BOH)ŽK-Nedúchal(KOSÉ) {Tichý}(BOH) ) |
9.10. |
20:17 |
F.C.S. |
FK OBLÍŽEK "B" |
13:2 |
5:0 |
Mulač 5,Motl V. 3,Bílý 2,(nečitelný) 2,Hlavička - Jarošík,Dvořák |
9.10. |
21:10 |
SKUPÝNA |
FC LUCIÁN |
7:6 |
4:3 |
Kostenko J. 5,Smejkal R.,Kostenko M. - Vávra 3,Davídek 3(ČK-Davídek(LUC)ŽK-Smejkal R.,Sýkora(SKU) Davídek(LUC) ) |
10.10. |
16:45 |
DANY TEAM "A" |
AS DODO |
2:4 |
2:2 |
Šůcha,Drábek - Štáfek 3,Kvasnička |
10.10. |
17:38 |
ATOMIC |
ECAB |
2:4 |
1:4 |
Melíšek,Strnad K. - Yatskeev 2,Kiselev,(nečitelný) |
17. KOLO |
15.10. |
18:31 |
AS DODO |
FC KOPYTA |
6:3 |
2:1 |
Štáfek 3,Kvasnička,Molhanec A.,Rubín - Dvořák,Krčma,Sýkora(ČK-Kvasnička(DODO) ŽK-Mesároš(DODO) ) |
15.10. |
19:24 |
AC MORGAN |
FK OBLÍŽEK "B" |
8:7 |
4:5 |
Šmíd 3,Gerle 2,Kovanda 2,Severa - Brynych 3,Shadi 2,Jarošík,Srp(ŽK-Šmíd(MOR) Brynych(FKB) ) |
16.10. |
20:17 |
KOSÉ |
F.C.S. |
4:9 |
2:4 |
Nedúchal 2,Sekal,Vašíček - Bílý 3,Hlavička 2,Motl V. 2,Mulač 2(ŽK-Skrčený(KOSÉ) ) |
16.10. |
21:10 |
AC BOHNICE |
SKUPÝNA |
3:6 |
1:2 |
Čermák 2,Beer V. - Kostenko M. 2,Kostenko J. 2,Smejkal R.,Anděl |
17.10. |
16:45 |
FC LUCIÁN |
ATOMIC |
5:0 |
5:0 |
KONTUMACE |
17.10. |
17:38 |
ECAB |
DANY TEAM "A" |
8:4 |
4:3 |
Yun 3,Hamet 2,Meliksetyn,Čalkin,Politajko - Cavalieri J. 4(ŽK-Hamet(ECAB) ) |
18. KOLO |
22.10. |
18:31 |
ATOMIC |
AC BOHNICE |
2:6 |
0:3 |
Melíšek,Čiháně - Šaroun 2,Čermák 2,Gaňo 2(ŽK-Beer P.(BOH) ) |
22.10. |
19:24 |
FC KOPYTA |
ECAB |
2:6 |
1:4 |
Sýkora,Žáček - Yun 2,Čalkin 2,Hamet,Politajko(ŽK-Meliksetyn(ECAB) ) |
23.10. |
20:17 |
SKUPÝNA |
KOSÉ |
7:10 |
3:6 |
Kostenko M. 2,Smejkal R. 2,Veber 2,(Neznámý) - Skrčený 5,Sekal 3,Giertli,Heinz(ŽK-Kostenko M.(SKU) ) |
23.10. |
21:10 |
F.C.S. |
AC MORGAN |
8:3 |
3:1 |
Hlavička 5,Bílý 3 - Šmíd 2,Kreisl(ŽK-Plocek(MOR) ) |
24.10. |
16:45 |
FK OBLÍŽEK "B" |
AS DODO |
5:8 |
0:3 |
Brynych 2,Srp,Jarošík,Mach - Štáfek 3,Mesároš 3,Molhanec L.,Dani |
24.10. |
17:38 |
DANY TEAM "A" |
FC LUCIÁN |
0:5 |
0:5 |
KONTUMACE |
19. KOLO |
29.10. |
18:31 |
KOSÉ |
ATOMIC |
4:4 |
1:2 |
Vašíček,Sekal,Skrčený,Heinz - Matyáš,Strnad K.,Kutílek,Hyšouch |
29.10. |
19:24 |
ECAB |
FK OBLÍŽEK "B" |
9:4 |
4:2 |
Hamet 4,Young 3,Čalkin,Meliksetyn - Havránek,Mach,Srp,Dvořák |
30.10. |
20:17 |
SKUPÝNA |
F.C.S. |
0:5 |
0:5 |
KONTUMACE |
30.10. |
21:10 |
FC LUCIÁN |
FC KOPYTA |
14:1 |
6:0 |
Cába 5,Trnka 4,Vávra 3,Vaculík 2 - Sýkora |
31.10. |
16:45 |
AS DODO |
AC MORGAN |
4:4 |
3:2 |
Molhanec L. 2,Štáfek,Mesároš - Kovanda 2,Severa,Šmíd(ČK-Štáfek(DODO) ŽK-Moučka(MOR) ) |
31.10. |
17:38 |
AC BOHNICE |
DANY TEAM "A" |
10:1 |
3:1 |
Gaňo 4,Šaroun 3,Král 2,Beer V. - Křeček |
20. KOLO |
5.11. |
18:31 |
AC MORGAN |
ECAB |
1:8 |
1:7 |
Moučka - Hamet 5,Yun 3(ČK-Yun(ECAB)ŽK-Moučka(MOR) ) |
5.11. |
19:24 |
FK OBLÍŽEK "B" |
FC LUCIÁN |
5:13 |
1:6 |
Havránek 2,Dvořák,Brynych,Moussawi - Cába 4,Trnka 3,Mikuláš 3,Kraus 2,Vávra |
6.11. |
20:17 |
F.C.S. |
AS DODO |
12:4 |
8:2 |
Mulač 5,Hlavička 4,Bílý 2,Vlach - Kvasnička,Mesároš,Alexandrov,Štáfek |
6.11. |
21:10 |
ATOMIC |
SKUPÝNA |
7:6 |
2:3 |
Voldřich 4,Rybák 2,Strnad K. - Smejkal R. 3,Šaník,Sýkora,Hájek |
7.11. |
16:45 |
DANY TEAM "A" |
KOSÉ |
3:7 |
2:4 |
Křeček,Drábek,Šůcha - Skrčený 4,Sekal 2,Nedúchal |
7.11. |
17:38 |
FC KOPYTA |
AC BOHNICE |
0:5 |
0:5 |
KONTUMACE |
21. KOLO |
12.11. |
18:31 |
AC BOHNICE |
FK OBLÍŽEK "B" |
5:3 |
3:0 |
Král 2,Šaroun 2,Gaňo - Dvořák,Srp,Jarošík |
12.11. |
19:24 |
FC LUCIÁN |
AC MORGAN |
4:1 |
0:1 |
Cába 2,Davídek,Trnka - Riedl(ŽK-Davídek(LUC) ) |
13.11. |
20:17 |
ATOMIC |
F.C.S. |
3:21 |
2:10 |
Strnad K. 2,Strnad M. - Mulač 7,Hlavička 6,Zajac 3,Bílý 2,Motl M. 2,Vlach |
13.11. |
21:10 |
SKUPÝNA |
DANY TEAM "A" |
0:5 |
0:5 |
KONTUMACE |
14.11. |
16:45 |
ECAB |
AS DODO |
7:3 |
3:1 |
Hamet 5,Čalkin 2 - Štáfek,Kvasnička,Dani(ŽK-Hamet(ECAB) Štáfek(DODO) ) |
14.11. |
17:38 |
KOSÉ |
FC KOPYTA |
17:2 |
10:1 |
Shíbal 6,Sekal 4,Giertli 3,Heinz 2,Vašíček 2 - Žáček,Dvořák |
22. KOLO |
19.11. |
18:31 |
AS DODO |
FC LUCIÁN |
8:12 |
2:5 |
Kvasnička 6,Alexandrov,Molhanec L. - Vaculík 4,Mikuláš 3,Trnka 3,Cába,Vávra |
19.11. |
19:24 |
AC MORGAN |
AC BOHNICE |
0:5 |
0:5 |
KONTUMACE |
20.11. |
20:17 |
FC KOPYTA |
SKUPÝNA |
0:5 |
0:5 |
KONTUMACE |
20.11. |
21:10 |
F.C.S. |
ECAB |
12:7 |
6:2 |
Bílý 4,Zajac 3,Hlavička 3,Motl M.,Mulač - Politajko 3,Yun 3,Hamet(ČK-Čalkin(ECAB)) |
21.11. |
16:45 |
FK OBLÍŽEK "B" |
KOSÉ |
5:13 |
2:5 |
Shadi 2,Jarošík 2,Havránek - Heinz 5,Sekal 4,Shíbal 2,Vašíček,Nedúchal |
21.11. |
17:38 |
DANY TEAM "A" |
ATOMIC |
7:3 |
1:1 |
Novák I. 3,Křeček 2,Vlk,Šůcha - Strnad K.,Melíšek,(nečitelný) |