Kolo |
Datum |
Čas |
Domácí |
Hosté |
Skóre |
Střelci + karty |
1. KOLO |
16.4. |
18:31 |
FC KOPYTA |
AC ŽÍZEŇ |
6:6 |
3:1 |
Dvořák 2,Sýkora 2,Holub,Pustějovský A. - Pray 2,Telvák 2,Slabý,Müller(ŽK-Telvák(ACŽ) ) |
16.4. |
19:24 |
ECAB |
FC LUCIÁN |
1:8 |
1:3 |
Meliksetyn - Vaculík 2,Cába 2,Trnka 2,Davídek,Kraus(ŽK-Davídek(LUC) ) |
17.4. |
20:17 |
DANY TEAM "A" |
F.C.S. |
12:7 |
4:3 |
Šesták 4,Cavalieri J. 4,Drábek 2,Vlk,Frištenský - (Nečitelný) 7 |
17.4. |
21:10 |
FK OBLÍŽEK "B" |
SKUPÝNA |
4:12 |
1:4 |
Dvořák,Čech,Veselý K.,Srp - Smejkal D. 7,Smejkal R. 5 |
18.4. |
16:45 |
AC MORGAN |
KOSÉ |
5:5 |
1:4 |
Šerák 3,Šmíd 2 - Shíbal 2,Vašíček,Sekal,Vybíral(ŽK-Šerák(MOR) ) |
18.4. |
17:38 |
AS DODO |
AC BOHNICE |
7:3 |
4:1 |
Říha 3,Štáfek 3,Molhanec L. - Filař 2,Tichý(ŽK-Tichý(BOH) ) |
2. KOLO |
23.4. |
18:31 |
AC BOHNICE |
ECAB |
4:2 |
4:1 |
Havránek 2,Zeman F. 2 - Meliksetyn,Čalkin(ŽK-Starostinec(ECAB) ) |
23.4. |
19:24 |
DANY TEAM "A" |
FC KOPYTA |
17:0 |
8:0 |
Cavalieri J. 7,Drábek 4,Šesták 2,Vlk 2,Cavalieri T. 2 - |
24.4. |
20:17 |
SKUPÝNA |
AC MORGAN |
3:1 |
2:1 |
Smejkal R.,Sýkora,Anděl - Šmíd(ČK-Smejkal R.(SKU) ) |
24.4. |
21:10 |
F.C.S. |
FC LUCIÁN |
5:6 |
1:3 |
(Nečitelný) 5 - Trnka 4,Davídek,Kohout(ŽK-Vaculík(LUC) ) |
25.4. |
16:45 |
AC ŽÍZEŇ |
FK OBLÍŽEK "B" |
5:3 |
3:2 |
Telvák 3,Pokorný 2 - Srp 2,Havránek(ŽK-Telvák(ACŽ) Srp(FKB) ČK-Čech(FKB)) |
25.4. |
17:38 |
KOSÉ |
AS DODO |
7:6 |
2:3 |
Vašíček 3,Skrčený,Vybíral,Heinz,Nedúchal - Štáfek 4,Molhanec L.,Alexandrov(ČK-Rubín(DODO)) |
3. KOLO |
30.4. |
18:31 |
FK OBLÍŽEK "B" |
DANY TEAM "A" |
6:20 |
3:6 |
Jarošík 3,Srp 2,Mach - Cavalieri J. 8,Drábek 6,Křeček 3,Vlk 2,Cavalieri T. |
30.4. |
19:24 |
FC LUCIÁN |
AC BOHNICE |
11:6 |
5:2 |
Trnka 5,Kraus 3,Kohout,Cába,Vaculík - Filař 3,Volf,Nohejl,Havránek(ŽK-Davídek(LUC) Nohejl(BOH) ) |
1.5. |
20:17 |
FC KOPYTA |
F.C.S. |
3:9 |
2:1 |
Pustějovský A.,Sýkora,Holub - Mulač 3,Bílý 2,Motl 2,(Nečitelný) 2 |
1.5. |
21:10 |
AS DODO |
SKUPÝNA |
5:6 |
4:1 |
Mesároš 2,Štáfek 2,Chládek - Kostenko 2,Smejkal D.,Anděl,Veber,Sýkora |
2.5. |
16:45 |
ECAB |
KOSÉ |
5:7 |
0:4 |
Meliksetyn 4,Hamet - Shíbal 4,Vašíček 2,Nedúchal |
2.5. |
17:38 |
AC MORGAN |
AC ŽÍZEŇ |
4:6 |
2:2 |
Tgerle 2,Kovanda 2 - Telvák 2,Pokorný 2,Chrt,Kolínský(ŽK-Plocek(MOR) ) |
4. KOLO |
7.5. |
18:31 |
KOSÉ |
FC LUCIÁN |
5:0 |
5:0 |
KONTUMACE |
7.5. |
19:24 |
AC ŽÍZEŇ |
AS DODO |
6:4 |
2:1 |
Hejda 4,Telvák 2 - Alexandrov 2,Mesároš,Malík(ŽK-Molhanec L.(DODO) ) |
8.5. |
20:17 |
SKUPÝNA |
ECAB |
3:6 |
0:3 |
Smejkal R. 2,Veber - Meliksetyn 3,Politajko,Hamet,Galkin |
8.5. |
21:10 |
F.C.S. |
AC BOHNICE |
4:2 |
1:1 |
Vlach,Bílý,Motl,Mulač - Volf 2(ŽK-Mulač(FCS) Tichý,Zeman F.(BOH) ) |
9.5. |
16:45 |
FC KOPYTA |
FK OBLÍŽEK "B" |
4:4 |
2:1 |
Červenka 2,Dvořák,Holub - Mach,Srp,Procházka,Havránek |
9.5. |
17:38 |
DANY TEAM "A" |
AC MORGAN |
7:5 |
4:2 |
Křeček 2,Brožek 2,Šesták,Cavalieri T.,Cavalieri J. - Šerák 3,Šmíd,Plocek |
5. KOLO |
14.5. |
18:31 |
AS DODO |
DANY TEAM "A" |
2:5 |
1:4 |
Chládek,Štáfek - Cavalieri T. 2,Vlk,Drábek,Cavalieri J.(ŽK-Vlk(DANA) ) |
14.5. |
19:24 |
AC BOHNICE |
KOSÉ |
4:8 |
2:1 |
Volf 2,Zeman F.,Havránek - Vašíček 3,Skrčený 2,Sekal,Nedúchal,Vybíral(ŽK-Zeman F.(BOH) ) |
15.5. |
20:17 |
FK OBLÍŽEK "B" |
F.C.S. |
2:14 |
1:6 |
Dvořák,Veselý K. - Mulač 5,Bílý 3,Svapek 2,Motl M.,Kraus,Motl V.,(Nečitelný)(ŽK-Veselý K.(FKB) ) |
15.5. |
21:10 |
FC LUCIÁN |
SKUPÝNA |
9:4 |
2:2 |
Vaculík 3,Vávra 2,Cába 2,Kraus,Trnka - Doležálek 2,Smejkal R.,Veber |
16.5. |
16:45 |
AC MORGAN |
FC KOPYTA |
6:1 |
5:0 |
Šmíd 3,Krejsl 2,Šerák - Dvořák(ŽK-Kovanda(MOR) ) |
16.5. |
17:38 |
ECAB |
AC ŽÍZEŇ |
6:3 |
2:2 |
Meliksetyn 2,Yatskeev,Hamet,Akhedjak R.,(nečitelný) - Musil,Pokorný,Telvák(ŽK-Meliksetyn(ECAB) ) |
6. KOLO |
21.5. |
18:31 |
FC KOPYTA |
AS DODO |
1:5 |
1:3 |
Sýkora - Alexandrov 2,Molhanec A.,Mesároš,Štáfek(ŽK-Sýkora(KOP) ) |
21.5. |
19:24 |
FK OBLÍŽEK "B" |
AC MORGAN |
2:6 |
0:3 |
Čech 2 - Kovanda 2,Moučka 2,Krejsl,Weiss(ŽK-Jarošík(FKB) Krejsl(MOR) ) |
22.5. |
20:17 |
F.C.S. |
KOSÉ |
5:5 |
2:4 |
Bílý 3,Mulač,Goldsbrough - Nedúchal 2,Skrčený,Shíbal,Giertli(ŽK-Skrčený(KOSÉ) ) |
22.5. |
21:10 |
SKUPÝNA |
AC BOHNICE |
8:5 |
3:2 |
Daniel S. 6,Smejkal R.,Veber - Volf 4,Havránek |
23.5. |
16:45 |
AC ŽÍZEŇ |
FC LUCIÁN |
10:10 |
4:5 |
Pokorný 5,Telvák 3,Chrt,Kolínský - Vaculík 3,Vávra 2,Davídek 2,Trnka,Kraus,Cába |
23.5. |
17:38 |
DANY TEAM "A" |
ECAB |
4:1 |
1:0 |
Novák 2,Křeček,Cavalieri J. - Hamet |
7. KOLO |
28.5. |
18:31 |
AC BOHNICE |
AC ŽÍZEŇ |
5:9 |
3:3 |
Zeman F. 2,Havránek,Wolf,Nohejl - Telvák 4,Pokorný 3,Komers 2(ŽK-Wolf(BOH) ) |
28.5. |
19:24 |
FC LUCIÁN |
DANY TEAM "A" |
6:4 |
2:2 |
Trnka 3,Vaculík,Davídek,Kraus - Cavalieri T. 2,Cavalieri J.,Brožek |
29.5. |
20:17 |
KOSÉ |
SKUPÝNA |
6:4 |
3:3 |
Sekal 2,Vybíral,Vašíček,Nedúchal,Giertli - Smejkal D. 2,Smejkal R.,Kostenko |
29.5. |
21:10 |
AC MORGAN |
F.C.S. |
0:4 |
0:0 |
Hlavička 2,Motl V.,Vlach |
30.5. |
16:45 |
AS DODO |
FK OBLÍŽEK "B" |
5:1 |
3:0 |
Štáfek 2,Molhanec A.,Mesároš,Molhanec L. - Srp(ŽK-Štáfek,Rubín,Alexandrov(DODO) Jarošík(FKB) ) |
30.5. |
17:38 |
ECAB |
FC KOPYTA |
4:2 |
2:1 |
Meliksetyn 2,Hamet,Čalkin - Červenka,Dvořák(ŽK-Meliksetyn(ECAB) Červenka,Žáček(KOP) ) |
8. KOLO |
4.6. |
18:31 |
AC ŽÍZEŇ |
KOSÉ |
5:12 |
4:4 |
Telvák 2,Pokorný 2,Hlavatý - Skrčený 5,Heinz 3,Shíbal 2,Giertli,Vašíček |
4.6. |
19:24 |
DANY TEAM "A" |
AC BOHNICE |
3:4 |
1:2 |
Cavalieri J.,Brožek,Křeček - Zeman F. 3,Havránek |
5.6. |
20:17 |
F.C.S. |
SKUPÝNA |
4:6 |
2:2 |
Mulač 2,Vlach,Svapek - Kostenko 3,Smejkal R.,Sýkora,Anděl |
5.6. |
21:10 |
FC KOPYTA |
FC LUCIÁN |
6:16 |
4:7 |
Červenka 2,Žáček 2,Sýkora 2 - Vaculík 7,Trnka 4,Cába 2,Vávra 2,Kraus(ŽK-Cvejn(LUC) ) |
6.6. |
16:45 |
AC MORGAN |
AS DODO |
3:6 |
1:1 |
Moučka 2,Severa - Štáfek 4,Mesároš 2(ŽK-Moučka(MOR) ) |
6.6. |
17:38 |
FK OBLÍŽEK "B" |
ECAB |
1:2 |
0:1 |
Procházka - Akhedjak A.,Katskeev(ŽK-Jarošík(FKB) Meliksetyn(ECAB) ) |
9. KOLO |
11.6. |
18:31 |
ECAB |
AC MORGAN |
1:3 |
0:2 |
Akhedjak R. - Plocek,Šerák,Severa(ŽK-Gerle(MOR) ) |
11.6. |
19:24 |
FC LUCIÁN |
FK OBLÍŽEK "B" |
14:3 |
4:2 |
Trnka 5,Vaculík 4,Vávra 3,Kraus,Cába - Havránek,Jarošík,Shadi |
12.6. |
20:17 |
AS DODO |
F.C.S. |
3:9 |
0:5 |
Štáfek 3 - Zajac 4,Mulač 2,Motl V.,Bílý,Vlach |
12.6. |
21:10 |
SKUPÝNA |
AC ŽÍZEŇ |
6:10 |
3:4 |
Kostenko 3,Šaník,Weber,Smejkal R. - Hlavatý 4,Pokorný 3,Telvák,Chrt,Kolínský |
13.6. |
16:45 |
KOSÉ |
DANY TEAM "A" |
4:7 |
3:2 |
Heinz 2,Vašíček,Sekal - Cavalieri J. 4,Šůcha,Křeček,Vlk(ŽK-Sekal(KOSÉ) ) |
13.6. |
17:38 |
AC BOHNICE |
FC KOPYTA |
7:3 |
3:0 |
Havránek 2,Tichý 2,Zeman F.,Nohejl,Zeman P. - Červenka 3 |
10. KOLO |
18.6. |
18:31 |
FK OBLÍŽEK "B" |
AC BOHNICE |
6:3 |
2:2 |
Veselý K. 2,Srp 2,Veselý M.,Mach - Vrána 2,Havránek |
18.6. |
19:24 |
AC MORGAN |
FC LUCIÁN |
6:4 |
4:2 |
Krejsl 3,Plocek,Ševara,Šerák - Trnka 2,Vaculík,Kraus |
19.6. |
20:17 |
F.C.S. |
AC ŽÍZEŇ |
9:1 |
3:0 |
Bílý 4,Vlach,Hlavička,Mulač,(Nečitelný) 2 - Hlavatý(ŽK-Hlavička(FCS) Kolínský,(nečitelný)(ACŽ) ) |
19.6. |
21:10 |
DANY TEAM "A" |
SKUPÝNA |
10:0 |
0:0 |
Cavalieri J. 4,Cavalieri T. 2,Drábek 2,Křeček,Novák -(ŽK-Kostenko(SKU) ČK-Kostenko(SKU)) |
20.6. |
16:45 |
AS DODO |
ECAB |
2:6 |
1:1 |
Dani 2 - Meliksetyn 2,Sidorov,Kiselev,Čalkin,Kocourek |
20.6. |
17:38 |
FC KOPYTA |
KOSÉ |
15:4 |
4:2 |
Holub 4,Pospíšil 3,Sýkora 3,Novák 2,Žáček 2,Dvořák - Skrčený 2,Heinz,Sekal(ŽK-Dvořák(KOP) ) |
11. KOLO |
25.6. |
18:31 |
FC LUCIÁN |
AS DODO |
14:5 |
5:2 |
Trnka 5,Vaculík 3,Kraus 2,Davídek 2,Cába,Kohout - Štáfek 3,Mesároš,Molhanec L. |
25.6. |
19:24 |
AC BOHNICE |
AC MORGAN |
3:4 |
2:2 |
Vrána,Havránek,Tichý - Kovanda 2,Nový,Severa |
26.6. |
20:17 |
SKUPÝNA |
FC KOPYTA |
4:4 |
2:1 |
Smejkal D. 2,Šaník,Sýkora - Pustějovský A. 2,Červenka,Žáček(ŽK-Pustějovský A.,Červenka(KOP) ) |
26.6. |
21:10 |
ECAB |
F.C.S. |
2:6 |
1:3 |
Akhedjak A.,Kiselev - Hlavička 3,Mulač 2,Vlach |
27.6. |
16:45 |
KOSÉ |
FK OBLÍŽEK "B" |
8:4 |
2:1 |
Skrčený 4,Giertli 2,Sekal,Vašíček - Veselý K. 3,Moussawi |
27.6. |
17:38 |
AC ŽÍZEŇ |
DANY TEAM "A" |
6:17 |
1:5 |
Bílek 3,Pokorný,Hlavatý,Telvák - Cavalieri J. 8,Cavalieri T. 3,Novák 2,Křeček 2,Drábek 2 |