Kolo |
Datum |
Čas |
Domácí |
Hosté |
Skóre |
Střelci + karty |
1. KOLO |
16.4. |
16:45 |
ROWERS |
DATIS |
3:5 |
0:2 |
Klapač,Havrlík,Johan - Šilhán 2,Hemza,Bazal,Lano(ŽK-Došek(ROW) ) |
16.4. |
17:38 |
FC HESA |
1.FC BUDWEISER |
4:4 |
3:0 |
Pícha,Hrubý,Neužil,Pektor - Miketa,Herden T.,Herden J.,Táborský(ŽK-Neužil(HESA) ) |
16.4. |
19:24 |
SELP UNITED |
O.K.K.O. |
3:3 |
2:1 |
Bičík 2,Mládek - Eckstein 3 |
17.4. |
18:31 |
CNAIPING CLUB |
FC PALMOVKA UNITED |
0:4 |
0:0 |
Strouhal 2,Dušek,Malaník |
18.4. |
20:17 |
MARIMEX TEAM |
FC ŽIVNOBANKA |
0:10 |
0:6 |
Hrnčíř 3,Stádník 3,Pelcl 2,Bretschneider 2 |
18.4. |
21:10 |
FC FAST FOOT |
FC ATLETO PRAHA |
7:4 |
3:3 |
Král 4,Kolář,Korbel,Rákosník - Woller 2,Filo,Tesař(ŽK-Tempel(FFF) ) |
2. KOLO |
23.4. |
16:45 |
FC ŽIVNOBANKA |
FC FAST FOOT |
1:5 |
0:4 |
Plechatý - Slaboch 3,Kolář 2(ŽK-Stádník,Pelcl(ŽIV) ) |
23.4. |
17:38 |
O.K.K.O. |
MARIMEX TEAM |
4:4 |
1:2 |
Pudil 2,Stříbrný,Bělaška - Krones 3,Houser(ŽK-Pekárek(MAR) ) |
23.4. |
19:24 |
1.FC BUDWEISER |
CNAIPING CLUB |
12:6 |
6:2 |
Herden T. 5,Ivančík 5,Táborský,Miketa - Hlaváček V. 2,Hartman,Holler,Baranec,Brožek |
24.4. |
18:31 |
FC PALMOVKA UNITED |
SELP UNITED |
2:5 |
1:2 |
Malaník,Kreuzer - Vostrý 2,Strnka 2,Kozler(ŽK-Bureš(PU) Kozler(SELP) ) |
25.4. |
20:17 |
DATIS |
FC ATLETO PRAHA |
3:1 |
1:1 |
Šilhán 3 - Woller |
25.4. |
21:10 |
ROWERS |
FC HESA |
11:3 |
7:0 |
Havrlík 3,Johan 3,Tibtanzl 2,Klapač,Pustějovský,Baumgartl - Pícha,Hrubý,Jeřábek(ŽK-Kasal(HESA) ) |
3. KOLO |
30.4. |
16:45 |
SELP UNITED |
1.FC BUDWEISER |
8:1 |
3:0 |
Vostrý 4,Mládek 4 - Herden T. |
30.4. |
17:38 |
CNAIPING CLUB |
ROWERS |
2:5 |
0:2 |
Holler,Hlaváček V. - Klapač 2,Baumgartl 2,Havrlík |
30.4. |
19:24 |
FC HESA |
DATIS |
2:4 |
1:2 |
Pektor,Hrubý - Šilhán 2,Adámek,Lano |
1.5. |
18:31 |
FC ATLETO PRAHA |
FC ŽIVNOBANKA |
10:1 |
5:0 |
Woller 3,Vinš 3,Rachnev 2,Tesař 2 - Bráza |
2.5. |
20:17 |
MARIMEX TEAM |
FC PALMOVKA UNITED |
4:9 |
0:3 |
Pekárek 2,Polák,Dvořák - Bureš 3,Kreuzer 3,Dušek 2,Strouhal |
2.5. |
21:10 |
FC FAST FOOT |
O.K.K.O. |
8:2 |
3:2 |
Kolář 3,Košák 2,Rákosník 2,Král - Eckstein,Dvořák |
4. KOLO |
7.5. |
16:45 |
DATIS |
FC ŽIVNOBANKA |
2:4 |
1:2 |
Šilhán,Lano - Hosman 2,Pelcl,Beck(ŽK-Brádle(DAT) Stádník(ŽIV) ) |
7.5. |
17:38 |
ROWERS |
SELP UNITED |
5:9 |
2:5 |
Vochoska 2,Johan,Havrlík,Baumgartl - Bičík 6,Vostrý 2,Strnka |
7.5. |
19:24 |
O.K.K.O. |
FC ATLETO PRAHA |
3:6 |
3:3 |
Stříbrný,Dvořák,Vízner - Woller 2,Rachnev 2,Lamas,Chýle(ŽK-Dvořák,Švanda(OKKO) ) |
8.5. |
18:31 |
FC HESA |
CNAIPING CLUB |
4:3 |
1:0 |
Kůla,Hrubý,Přibyl,Jeřábek - Brožek 2,Baranec |
9.5. |
20:17 |
FC PALMOVKA UNITED |
FC FAST FOOT |
0:2 |
0:1 |
Kolář,Košák(ŽK-Kreuzer(PU) Kolář(FFF) ) |
9.5. |
21:10 |
1.FC BUDWEISER |
MARIMEX TEAM |
12:1 |
5:0 |
Herden T. 3,Miketa 3,Vacenovský 2,Herden J. 2,Táborský,Ivančík - Houser(ŽK-Miketa(BUD) ) |
5. KOLO |
14.5. |
16:45 |
FC ATLETO PRAHA |
FC PALMOVKA UNITED |
13:4 |
5:0 |
Woller 5,Lamas 3,Tesař 3,Vinš 2 - Jiroušek 2,Malaník,Bureš |
14.5. |
17:38 |
FC FAST FOOT |
1.FC BUDWEISER |
5:8 |
1:4 |
Košák 3,Tomschik,Rákosník - Ivančík 3,Herden T. 2,Herden J. 2,Vacenovský |
14.5. |
19:24 |
CNAIPING CLUB |
DATIS |
4:3 |
2:1 |
Brožek 2,Filgas,Holler - Lano 2,Šilhán(ŽK-Adámek(DAT) ) |
15.5. |
18:31 |
SELP UNITED |
FC HESA |
0:0 |
0:0 |
|
16.5. |
20:17 |
MARIMEX TEAM |
ROWERS |
5:0 |
5:0 |
KONTUMACE |
16.5. |
21:10 |
FC ŽIVNOBANKA |
O.K.K.O. |
1:2 |
1:0 |
Hrnčíř - Vízner,Jareš |
6. KOLO |
21.5. |
16:45 |
ROWERS |
FC FAST FOOT |
5:10 |
1:6 |
Vochoska 5 - Kolář 4,Tomschik 2,Rákosník 2,Haluška,Slaboch |
21.5. |
17:38 |
DATIS |
O.K.K.O. |
2:4 |
1:0 |
Adámek,Lano - Wiesner 2,Jareš,Dvořák(ŽK-Brádle(DAT) ) |
21.5. |
19:24 |
CNAIPING CLUB |
SELP UNITED |
4:9 |
2:2 |
Filgas 2,Hlaváček V.,Baranec - Vostrý 3,Bičík 3,Mládek,Kozler,Musil(ŽK-Holler(CC) ) |
22.5. |
18:31 |
FC PALMOVKA UNITED |
FC ŽIVNOBANKA |
4:8 |
0:0 |
Jiroušek,Bureš,Kreuzer,Strouhal - Pelcl 5,Plechatý 2,Stádník(ŽK-Hosman(ŽIV) ) |
23.5. |
20:17 |
FC HESA |
MARIMEX TEAM |
12:0 |
4:0 |
Pektor 3,Kůla 2,Hrubý 2,Pícha 2,Přibyl 2,Jeřábek -(ŽK-Pícha(HESA) Houser(MAR) ) |
23.5. |
21:10 |
1.FC BUDWEISER |
FC ATLETO PRAHA |
7:5 |
4:3 |
Ivančík 3,Miketa 3,Kubík - Rachnev 3,Filo,Lamas(ŽK-Kubík(BUD) ) |
7. KOLO |
28.5. |
16:45 |
FC FAST FOOT |
FC HESA |
7:2 |
2:1 |
Slaboch 3,Kolář 2,Košák 2 - Pektor 2 |
28.5. |
17:38 |
FC ŽIVNOBANKA |
1.FC BUDWEISER |
4:3 |
2:1 |
Plechatý 2,Pelcl 2 - Herden T. 2,Průša |
28.5. |
19:24 |
O.K.K.O. |
FC PALMOVKA UNITED |
3:4 |
2:1 |
Jareš 2,Kroj - Dušek 2,Strouhal 2(ŽK-Strouhal(PU) ) |
29.5. |
18:31 |
MARIMEX TEAM |
CNAIPING CLUB |
0:5 |
0:3 |
Brožek 2,Hlaváček V.,Holler,Filgas |
30.5. |
20:17 |
SELP UNITED |
DATIS |
8:4 |
5:2 |
Bičík 3,Strnka 2,Mládek 2,Musil - Šilhán,Hemza,Lano,Bazal |
30.5. |
21:10 |
FC ATLETO PRAHA |
ROWERS |
5:4 |
1:1 |
Rachnev 2,Woller 2,Tesař - Havrlík 3,Klapač |
8. KOLO |
4.6. |
16:45 |
SELP UNITED |
MARIMEX TEAM |
6:1 |
2:0 |
Vostrý 3,Fiala 2,Štěpán - Dvořák |
4.6. |
17:38 |
CNAIPING CLUB |
FC FAST FOOT |
3:3 |
2:1 |
Filgas,Hartman,Brožek - Kolář,Haluška,Rákosník(ŽK-Filgas(CC) Kolář,Vyhnánek,Slaboch(FFF) ) |
4.6. |
19:24 |
ROWERS |
FC ŽIVNOBANKA |
3:4 |
2:3 |
Havrlík 2,Tibtanzl - Hrnčíř 3,Plechatý |
5.6. |
18:31 |
1.FC BUDWEISER |
O.K.K.O. |
10:8 |
6:2 |
Miketa 4,Ivančík 4,Herden T.,Bočan - Jareš 2,Šiler 2,Kroj 2,Dvořák,Vízner(ŽK-Herden T.,Bočan(BUD) Dvořák(OKKO) ) |
6.6. |
20:17 |
FC HESA |
FC ATLETO PRAHA |
8:3 |
5:3 |
Pektor 3,Přibyl 3,Jeřábek,Pícha - Tesař 2,Woller(ŽK-Filo(ATL) ) |
6.6. |
21:10 |
DATIS |
FC PALMOVKA UNITED |
8:2 |
4:1 |
Šilhán 4,Bazal 2,Adámek,Lano - Malaník,Lanz(ŽK-Malaník,Bureš(PU) ) |
9. KOLO |
11.6. |
16:45 |
FC ATLETO PRAHA |
CNAIPING CLUB |
5:2 |
2:1 |
Woller 2,Filo,Vinš,Rachnev - Filgas,Hlaváček V.(ŽK-Holler(CC) ) |
11.6. |
17:38 |
O.K.K.O. |
ROWERS |
7:6 |
3:3 |
Pacholík 4,Dvořák 3 - Havrlík 3,Pustějovský 2,Johan |
11.6. |
19:24 |
FC FAST FOOT |
SELP UNITED |
3:8 |
0:5 |
Slaboch 2,Košák - Bičík 4,Musil 2,Vostrý,Kozler(ŽK-Tempel(FFF) ) |
12.6. |
18:31 |
FC ŽIVNOBANKA |
FC HESA |
0:10 |
0:4 |
Pícha 3,Pektor 3,Přibyl 2,Jeřábek 2 |
13.6. |
20:17 |
FC PALMOVKA UNITED |
1.FC BUDWEISER |
4:10 |
0:2 |
Dušek 2,Malaník,Bureš - Herden T. 3,Herden J. 3,Táborský 2,Miketa,Ivančík |
13.6. |
21:10 |
MARIMEX TEAM |
DATIS |
0:10 |
0:5 |
Šilhán 3,Adámek 2,Lano 2,Hemza 2,Bazal |
10. KOLO |
18.6. |
16:45 |
DATIS |
1.FC BUDWEISER |
5:3 |
2:1 |
Hemza,Lano,Šilhán,Mareš,Jindra - Miketa 3(ŽK-Šilhán(DAT) Táborský(BUD) ) |
18.6. |
17:38 |
MARIMEX TEAM |
FC FAST FOOT |
4:10 |
2:5 |
Kopáček 2,Kracík 2 - Slaboch 5,Kolář 4,Košák |
18.6. |
19:24 |
CNAIPING CLUB |
FC ŽIVNOBANKA |
12:2 |
4:1 |
Hlaváček V. 4,Brožek 4,Hlaváček P. 2,Holler 2 - Bretschneider,Plechatý |
19.6. |
18:31 |
SELP UNITED |
FC ATLETO PRAHA |
5:4 |
4:4 |
Musil 3,Strnka 2 - Rachnev 2,Tesař,Filo(ŽK-Rachnev(ATL) ČK-Rachnev(ATL)) |
20.6. |
20:17 |
ROWERS |
FC PALMOVKA UNITED |
2:7 |
1:3 |
Tibtanzl,Havrlík - Strouhal 3,Lanz 3,Bureš(ŽK-Bureš(PU) ) |
20.6. |
21:10 |
FC HESA |
O.K.K.O. |
1:7 |
3:0 |
Jelínek - Dvořák 2,Jareš 2,Šiler,Wiesner,Pacholík(ŽK-Dvořák(OKKO) ČK-Kůla(HESA) ) |
11. KOLO |
25.6. |
16:45 |
O.K.K.O. |
CNAIPING CLUB |
4:7 |
3:0 |
Vízner 2,Pudil,Eckstein - Hlaváček P. 6,Filgas(ŽK-Vízner(OKKO) ) |
25.6. |
17:38 |
1.FC BUDWEISER |
ROWERS |
6:12 |
3:7 |
Ivančík 2,Herden T. 2,Miketa,Herden J. - Johan 6,Vochoska 3,Tibtanzl,Havrlík,Klapač(ŽK-Johan,Havrlík(ROW) ) |
25.6. |
19:24 |
FC PALMOVKA UNITED |
FC HESA |
1:7 |
1:3 |
Malaník - Pektor 3,Neužil 2,Přibyl,Dolejší |
26.6. |
18:31 |
FC ATLETO PRAHA |
MARIMEX TEAM |
10:6 |
5:3 |
Woller 4,Vozobule 3,Tesař 2,Vinš - Janoušek 3,Kopáček,Dvořák,Houser(ŽK-Kopáček(MAR) ) |
27.6. |
20:17 |
FC FAST FOOT |
DATIS |
8:2 |
2:1 |
Košák 3,Slaboch 2,Kolář 2,Korbel - Mareš,Lano(ŽK-Jindra(DAT) ) |
27.6. |
21:10 |
FC ŽIVNOBANKA |
SELP UNITED |
3:6 |
1:3 |
Bráza 2,Hosman - Bičík 3,Vostrý,Mládek,Štěpán |