KOLO |
Datum |
Čas |
Domácí |
Hosté |
Skóre |
Poločas |
Poznámka |
I. KOLO |
17.4. |
21:10 |
NAFTAŘI |
FC RASTA |
4:3 |
2:0 |
|
18.4. |
17:38 |
VICTORIA |
1.FC KIKINA-BAR |
4:8 |
1:3 |
ČK-Ilušák Mir.(VIC) |
18.4. |
18:31 |
SC RADIO |
FC PALMOVKA UNITED |
3:5 |
1:2 |
|
19.4. |
19:24 |
1.FC BUDWEISER |
UFTALAND |
6:1 |
1:0 |
|
19.4. |
20:17 |
CHEMIE |
FC ŽIVNOBANKA |
1:1 |
1:1 |
|
19.4. |
21:10 |
FK BRUNNY |
KOSÉ |
2:0 |
1:0 |
|
II. KOLO |
24.4. |
21:10 |
UFTALAND |
CHEMIE |
3:4 |
1:2 |
|
25.4. |
17:38 |
FC RASTA |
KOSÉ |
10:2 |
3:2 |
|
25.4. |
18:31 |
FC ŽIVNOBANKA |
FK BRUNNY |
8:1 |
2:1 |
ŽK-Dib(ŽIV) |
26.4. |
19:24 |
FC PALMOVKA UNITED |
1.FC BUDWEISER |
6:5 |
3:2 |
ŽK-Holeček(BUD) |
26.4. |
20:17 |
1.FC KIKINA-BAR |
SC RADIO |
10:7 |
5:4 |
|
26.4. |
21:10 |
NAFTAŘI |
VICTORIA |
3:1 |
2:1 |
ŽK-Šírek(NAF), ŽK-Ilušák Mir.(VIC) |
III. KOLO |
1.5. |
21:10 |
SC RADIO |
NAFTAŘI |
0:6 |
0:3 |
|
2.5. |
17:38 |
FK BRUNNY |
UFTALAND |
7:1 |
4:1 |
ŽK-Dlouhý(FKB) |
2.5. |
18:31 |
VICTORIA |
FC RASTA |
2:4 |
1:2 |
|
3.5. |
19:24 |
CHEMIE |
FC PALMOVKA UNITED |
4:5 |
4:1 |
|
3.5. |
20:17 |
1.FC BUDWEISER |
1.FC KIKINA-BAR |
9:7 |
4:2 |
|
3.5. |
21:10 |
KOSÉ |
FC ŽIVNOBANKA |
2:3 |
1:2 |
ŽK-Dib(ŽIV) |
IV. KOLO |
8.5. |
21:10 |
1.FC KIKINA-BAR |
CHEMIE |
5:7 |
3:2 |
|
9.5. |
17:38 |
FC PALMOVKA UNITED |
FK BRUNNY |
3:1 |
2:0 |
ŽK-Malaník(PU) |
9.5. |
18:31 |
FC RASTA |
FC ŽIVNOBANKA |
4:3 |
1:1 |
|
10.5. |
19:24 |
UFTALAND |
KOSÉ |
2:6 |
2:4 |
|
10.5. |
20:17 |
NAFTAŘI |
1.FC BUDWEISER |
1:1 |
0:0 |
|
10.5. |
21:10 |
VICTORIA |
SC RADIO |
3:1 |
2:1 |
ŽK-Obergruber,Ilušák Mir.(VIC), ŽK-Lumbach(RAD) |
V. KOLO |
15.5. |
21:10 |
FC ŽIVNOBANKA |
UFTALAND |
6:2 |
1:2 |
ŽK-Doutnáč(UL) |
16.5. |
17:38 |
1.FC BUDWEISER |
VICTORIA |
9:4 |
5:3 |
|
16.5. |
18:31 |
CHEMIE |
NAFTAŘI |
1:5 |
0:3 |
ČK-Sembaj(CHE), ŽK-Šírek(NAF) |
17.5. |
19:24 |
SC RADIO |
FC RASTA |
3:8 |
2:2 |
ŽK-Mašek(RAD), ŽK-Nebáznivý P.(RAS) |
17.5. |
20:17 |
KOSÉ |
FC PALMOVKA UNITED |
5:4 |
3:2 |
|
17.5. |
21:10 |
FK BRUNNY |
1.FC KIKINA-BAR |
3:8 |
3:2 |
|
VI. KOLO |
22.5. |
21:10 |
FC RASTA |
UFTALAND |
1:2 |
0:0 |
ŽK-Nebáznivý J.(RAS) |
23.5. |
17:38 |
1.FC KIKINA-BAR |
KOSÉ |
7:8 |
5:4 |
ČK-Skrčený,Giertli(KOSÉ) |
23.5. |
18:31 |
NAFTAŘI |
FK BRUNNY |
0:4 |
0:4 |
|
24.5. |
19:24 |
SC RADIO |
1.FC BUDWEISER |
3:4 |
2:0 |
|
24.5. |
20:17 |
FC PALMOVKA UNITED |
FC ŽIVNOBANKA |
3:3 |
2:1 |
|
24.5. |
21:10 |
VICTORIA |
CHEMIE |
3:5 |
2:3 |
|
VII. KOLO |
29.5. |
21:10 |
FK BRUNNY |
VICTORIA |
5:3 |
3:3 |
|
30.5. |
17:38 |
1.FC BUDWEISER |
FC RASTA |
2:2 |
0:1 |
ŽK-Průša,Ivančík(BUD), ČK+ŽK-Bogušovský(RAS) |
30.5. |
18:31 |
UFTALAND |
FC PALMOVKA UNITED |
2:9 |
2:2 |
ČK-Hynčík(UL) |
31.5. |
19:24 |
KOSÉ |
NAFTAŘI |
1:5 |
0:1 |
ŽK-Giertli(KOSÉ) |
31.5. |
20:17 |
CHEMIE |
SC RADIO |
7:2 |
4:0 |
|
31.5. |
21:10 |
FC ŽIVNOBANKA |
1.FC KIKINA-BAR |
2:7 |
1:0 |
|
VIII. KOLO |
5.6. |
21:10 |
SC RADIO |
FK BRUNNY |
3:5 |
2:3 |
ŽK-Mašek(RAD) |
6.6. |
17:38 |
NAFTAŘI |
FC ŽIVNOBANKA |
2:0 |
1:0 |
ŽK-Šmolík(NAF) |
6.6. |
18:31 |
1.FC KIKINA-BAR |
UFTALAND |
9:4 |
1:3 |
ŽK-Ondrášek(KIK) |
7.6. |
19:24 |
CHEMIE |
1.FC BUDWEISER |
14:2 |
5:0 |
|
7.6. |
20:17 |
VICTORIA |
KOSÉ |
5:3 |
3:0 |
ŽK-Matějovič,Ilušák Mir.(VIC), 2xŽK-Skrčený(KOSÉ), ŽK-Giertli(KOSÉ) |
7.6. |
21:10 |
FC RASTA |
FC PALMOVKA UNITED |
2:3 |
1:1 |
|
IX. KOLO |
12.6. |
21:10 |
UFTALAND |
NAFTAŘI |
1:3 |
0:1 |
|
13.6. |
17:38 |
CHEMIE |
FC RASTA |
8:3 |
3:1 |
ŽK-Dudr(CHE), ŽK-Bogušovký(RAS) |
13.6. |
18:31 |
FK BRUNNY |
1.FC BUDWEISER |
4:2 |
2:1 |
ČK-Holeček(BUD), ŽK-Miketa(BUD) |
14.6. |
19:24 |
KOSÉ |
SC RADIO |
3:4 |
1:3 |
ŽK-Skrčený(KOSÉ) |
14.6. |
20:17 |
FC ŽIVNOBANKA |
VICTORIA |
2:1 |
1:1 |
ČK-Stádník(ŽIV), ČK-Kašpar(VIC), ŽK-Ilušák Mir.(VIC) |
14.6. |
21:10 |
FC PALMOVKA UNITED |
1.FC KIKINA-BAR |
6:3 |
1:1 |
|
X. KOLO |
19.6. |
21:10 |
1.FC BUDWEISER |
KOSÉ |
16:5 |
4:0 |
|
20.6. |
17:38 |
VICTORIA |
UFTALAND |
9:3 |
3:2 |
ŽK-Doutnáč(UL) |
20.6. |
18:31 |
NAFTAŘI |
FC PALMOVKA UNITED |
5:0 |
1:0 |
|
21.6. |
19:24 |
FC RASTA |
1.FC KIKINA-BAR |
5:4 |
5:1 |
|
21.6. |
20:17 |
SC RADIO |
FC ŽIVNOBANKA |
3:0 |
0:0 |
ŽK-Bretschneider(ŽIV) |
21.6. |
21:10 |
CHEMIE |
FK BRUNNY |
4:4 |
1:2 |
ŽK-Čermák(CHE) |
XI. KOLO |
26.6. |
21:10 |
FC PALMOVKA UNITED |
VICTORIA |
7:6 |
3:3 |
Strouhal Mil. 3,Malaník 2,Dušek,Kreuzer - Kašpar 3,Hübsch,Ilušák P.,Obergruber |
27.6. |
17:38 |
FK BRUNNY |
FC RASTA |
1:4 |
0:1 |
Beránek - Nebáznivý P. 2,Nebáznivý J.,Duraj / ŽK-Pleticha(FKB), ŽK-Bílek,Procházka(RAS) |
27.6. |
18:31 |
KOSÉ |
CHEMIE |
3:12 |
0:5 |
Sekal,Skrčený,Heinz - Jarůšek 3,Fyrbach 3,Šindelář 3,Čermák 2,Jedelský |
28.6. |
19:24 |
FC ŽIVNOBANKA |
1.FC BUDWEISER |
1:6 |
1:4 |
Mach - Chytil,Herden J.,Miketa, Herden T.,Vacenovský,Ivančík |
28.6. |
20:17 |
1.FC KIKINA-BAR |
NAFTAŘI |
7:3 |
3:1 |
Horký 3,Beseda,Douděra,Hakl,Urban - Jirák,Štulík,Ctibor |
28.6. |
21:10 |
UFTALAND |
SC RADIO |
5:4 |
4:3 |
Cicala 2,Radotínský 2,Hornych - Řechka 2,Mašek,Paulus |